Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mit csomagoltok a suliba...

Mit csomagoltok a suliba válogatós rossz evő gyereknek egész napra?

Figyelt kérdés

Az iskolában semmit sem eszik meg, 3 hétig "kidobtam" a pénzt az ablakon mert nem evett semmiből sem. Ebből több probléma is volt, mert folyamatosan kapta a fekete nyomdákat, beírást. Nem viselkedéssel volt gond, hanem abból hogy nem evett. Amíg a többi evett ő csak ült. Jobb esetben megitta a vizet vagy a teát.

Abban maradtunk a tanítónővel, hogy csomagoljak enni neki.


2021. okt. 3. 11:08
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Ameddig a többi evett ő addig ült az asztalnál a helyén.

Válogatós, nem eszik meg sok mindent. De a köretet amihez nem ért szaft, szósz stb megeszi. Annyi, hogy csontos húst, csirkét, halat, tojást nem eszik.

Előre tervezés jó ötlet. Köszi

Szendvicseket, tortilla tekercset terveztem. Mellé kockázott gyümölcsök, salátát. Péksüti is jó de nagyon cukrosat nem akarok tenni

2021. okt. 3. 18:45
 12/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem sok együttérzés szorult abba, aki szerint egyen, amit kap meg megérdemli a büntetést. Az én kislányom sem eszik meg szinte semmit az iskolában. Egyedül az ebédre fizettem be neki, de 90%-ban azt sem eszi meg. Nem azért válogatós, mert rosszul lett nevelve, hanem mert autista. Biztosan nem hagynám szó nélkül, ha emiatt büntetést kapna. Semmi köze a tanulmányi előmenetelének vagy a magatartásának ahhoz, hogy az iskolai ebédet eszi, vagy a pogácsát meg gyümölcsöt, amit én csomagolok.
2021. okt. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
96%

Figyi, ha szívesen eszik magába mondjuk krumplipürét (enyém simán), akkor az is jó. Ugyanígy pl sima paradicsomos bab (konzerv. nagyon pici fűszerrel vagy bolognai alappal feljavítom). Ehhez szokott kapni egy nagy marék tortilla chipset.

Jó a virsli is, akár feltétnek is krumplihoz, babhoz.

Lehet amerikai palacsinta gyümölccsel, pupusas, pite (sós is, ha megeszi). Hamburger, hot dog házi alapanyagokból.

Ha szereti a gyümölcsöt, zöldséget (enyém nem :/) smoothie is bőségesen elég 1-1 étkezésnek.

Túró sósan, édesen, ahogy megeszi. Pitének, tésztával, vagy csak simán körözöttnek, krémtúrónak.

Tojás főve, rántottának.


fb-on van tízórai tippek csoport. Onnan lehet "erőt" is meríteni, vannak még fényevő kölkök ;)

2021. okt. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!