Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Alsó tagozat 4. osztályos...

Alsó tagozat 4. osztályos gyerekednek melyik verset kellett már megtanulnia magyar órára? Most egy kb 18 versszakos verset adott fel a pedagógus, egy kicsit soknak tűnik. Két oldal a tankönyvben. Egy hét alatt kellene megtanulni.

Figyelt kérdés
Két hete a harmada mennyiség volt feladva, az reálisabbnak tűnt. Ez most kicsit szórjuk meg a gyerekeket rossz jeggyel feladatnak tűnik. Megteheti ezt, akármit es akármilyen hosszúságú verset kérhet megtanulni vagy van erre valami előírás? Gondolok itt arra, hogy régen kb ugyanazokat a verseket adták fel a sulikban évről évre az egyes évfolyamoknak.

2021. okt. 11. 20:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/73 anonim ***** válasza:
100%
A leghosszabb vers amit meg kellett tanuljunk a Rege a csodaszarvasról kb 10 versszaka volt. De az is 5.-8.-ban valamikor. És az egész hétvégét végigszenvedtem vele, úgy hogy még jó tanuló is voltam.
2021. okt. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/73 anonim ***** válasza:
76%
Harmadikban volt a Mátyás anyja, 18 versszak. Elég könnyűnek tűnt, sok ismétléssel. Most negyedikes, 7 versszakosat kell tanulni, nekem nehezebbnek tűnik :D
2021. okt. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/73 A kérdező kommentje:

Elég nehéz volt ez a vers, de megtanulta.


Végiglapoztam a könyvet, szerencsére nem tud még egy ilyen hosszú verset feladni, mert nincs több a tankönyvben.

A Tisza lesz még a tananyag vége felé, de talán az se ilyen hosszú.

2021. okt. 24. 22:59
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!