Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Szeretnék kérni!! Nagy problém...

Szeretnék kérni!! Nagy problémába vagyok!! Röviden meg próbálom le írni. Öcsém be töltötte a 16 élet évét tavaly októberben ez által tanköteles ez év végéig. Nem veszik be az iskolába mit tegyek?

Figyelt kérdés
Segítség kérés Segítséget szeretnék kérni!! Nagy problémába vagyok!! Röviden meg próbálom le írni. Öcsém be töltötte a 16 élet évét tavaly októberben ez által tanköteles ez év végéig. Viszont különböző okoknál fogva nem járt be az iskolába e miatt Szeptember óta nincs igazolt órája, sajnos még a félévi bizonyítványa sincs meg... a lakcime oda szól ahová szeretnénk be íratni.De az iskola ezen problémák miatt el utasítja nem akarja be venni.... de nincs más lehetőségünk. Csak ez. Van ehhez joguk? Meg tehetik? Kihez tudok fordulni ha el utasitanak megint? Kit keressek aki rá kotelezne őket hogy már pedig vegyék be? :(

2022. febr. 22. 19:47
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Majd a szüleid elintézik
2022. febr. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
90%
Nadehát van egy iskolája, ahova eddig járt, kiiratkozni nem lehet! Onnan nem tudják kirakni, mert náluk van tanulói jogviszonyban. Mért a te gondod ez, mért nem a szüleidé?
2022. febr. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Ez nagyon bonyolult,és hosszú lenne le írni. :( Pesti iskolából iratkozna vissza az eredeti lakcime általi iskolába Hajdú-Bihar megyébe. De nem akarja az igazgató fogadni ,és nem tudjuk kihez forduljunk. :(
2022. febr. 22. 20:32
 4/37 anonim ***** válasza:
97%
Szeptember óta nem jár suliba, mégis minek erőlködni, hogy máshova átvegyék? Mi fog változni?
2022. febr. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
98%

Mindjárt év vége. Amennyit hiányzott,már rég el kellene tanácsolniuk.

Minek akarjátok átiratni, ha amúgy sem járt be? A csp miatt?

2022. febr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Muszaly be íratni és be kell járnia mert ha nem elveszik tőlünk..... De nem akar az igazgató segíteni. Ezért fordulok ide hátha valaki tudna segíteni hogy ennek van e jogi útja vagy kitől tudok segítséget kérni ha az utolsó próbálkozásom sem sikerül holnap..
2022. febr. 22. 20:43
 7/37 A kérdező kommentje:
Az igazgatónak a legnagyobb baja az vele hogy sok a papír munka a mulasztások miatt. Nem akar vele foglalkozni... :( 4 hónap és vége az iskolának. Ennyit kértem tőle.
2022. febr. 22. 20:49
 8/37 anonim ***** válasza:
98%
Miért gondolod hogy oda be fog járni? Az igazgató se hülye hogy koloncot vegyen a nyakába.
2022. febr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
93%
Mivel ez az éve osztályozhatatlan, így esetleg magántanulói státuszt próbáljatok kérni
2022. febr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Ez már az én problémám nem másé. Ezt én vállaltam nem más.. Én csak egy egyszerű kérdésre hogy mit tehetnek?? Erre szeretnék választ.
2022. febr. 22. 20:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!