Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Ha igazolatlanom van, az...

Ha igazolatlanom van, az milyen következménnyel jár? Most nagyon "becsináltam" :S

Figyelt kérdés

Szóval, most kerültem fel kilencedikbe és ugye megemelték a tesi órák számát. Tömegsport jelleggel van szerdán kettő tesim, 8-9. órában és kb.3 hónapja nem járok be.

Este ötre érnék haza, és nemvolt erőm tanulni. De megbántam....félek hogy elveszik a családi pótlékot, ami nem jönne jól mert anya egyedül nevel. Majdnem ötös tanuló vagyok...és nem akarom hogy ez elrontson mindent... félek hogy anyán csattan az egész..

Ezen a múltkor gondolkoztam el :/ Szülői. igazolásom már nincsen...

Mit lehet csinálni? Vagy mi lehet ebből?..

ui.:tuti be fogok járni mostmár....



2013. ápr. 7. 16:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%

Mennyi hiányzásod van összesen, azt kellene tudni

Ha elérted a határt akkor igen megszüntetik a családit és senkit nem érdekel, hogy ezután bejársz automatikásan történik.

Szóval azt deríts ki mennyi hiányzásod van.

2013. ápr. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
50 igazolatlan óra után vonják meg,
2013. ápr. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
De hogy? A tanár nem írja be sem a naplóba sem sehova.. Van neki egy kis papírja és arra írja fel. Osztályfőnököm nem szólt eddig. De akkor osztályfőnökin rá állok majd a dologra...de tuti megöl. Előre rendelem a koporsómat...
2013. ápr. 7. 16:08
 4/18 A kérdező kommentje:

50igazolatlan? huhh azt hittem 10...

remélem azon belül vagyok.

2013. ápr. 7. 16:08
 5/18 anonim ***** válasza:
57%

Megvonják a családi pótlékot, és osztályzó vizsgát kell tenned év végén tesiből, és ha azon nem mész át, évet kell ismételned!!!

Jártam ebben a cipőben, csak más tantárgyból...

2013. ápr. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
30%

Hogy lehetett ennyi eszed??!!Miért vagy ilyen buta,és felelőtlen??Szegény édesanyád,így is egyedül kinlódik veled,te meg ezt teszed!

Miért vagytok ti tinik ennyire buták????????????

Ugy gondoltad,hogy nem lesz gond belőle,ha 3 hónapig

nem jársz be??Nekünk is csak lapra vezette a tanár,amit az ofőnek adott oda,az pedig szépen rávezette a naplóba.

Imádkozz,hogy ne vegyék el a családit!!!

2013. ápr. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Azt teszem.. de azért mások is átérezhetnék, hogy milyen jó holtfáradtan hazaérni suliból 5-re és azután tanulni...

Ráadásul a tanárnak többször lett szólva hogy időben engedjen el, erre mindig direkt azt csinálta, hogy a busz indulása előtt 5perccel engedett el és nem értem el a buszt. Nekem meg utána másfél órával később megy haza buszom, a suliba meg nem lehet bentmaradni. Télen legkevésbé sem volt kedvem szétfagyni, mert aza rohad*t tanár nem engedett el időbe!...

2013. ápr. 7. 16:30
 8/18 anonim ***** válasza:
85%
Ékes példája annak, hogy mennyi értelme van az új oktatási rendszernek. Én nem hibáztatlak kérdező, nekem is délután voltak a tesióráim annak idején és elég fárasztó volt, sokszor ki is hagytam. Nagyon kedves volt a tanárunk, gyakran ellehetett lógni, de azért havonta 2-3 alkalommal azért illett bejárni. Egyébként 1 igazolatlan után már megy a szülőnek a felszólítás, 10 után már a jegyzőnek/gyermekjólétiseknek és elkezdenek vizsgálódni, 50 igazolatlan után pedig megvonják a családi pótlékot. Ha 3 hónapja nem jársz be az rosszabb esetben 3x4x2 azaz 24 tanóra. A helyedben amíg nekem nem szólnak, addig én sem említeném meg.
2013. ápr. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%
ha januártól számolom akkor 14 hete nem jársz be,az ugye 28 óra.Furcsa,hogy anyukádat még ne értsítették róla.
2013. ápr. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Hát most már bejárok hogy ne legyen több.. egyébként én is izélem ezt, hogy akkor miért nem szóltak? Már rég bejárnék a tesikre ha szóltak volna...
2013. ápr. 7. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!