Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Ha igazolatlanom van, az...

Ha igazolatlanom van, az milyen következménnyel jár? Most nagyon "becsináltam" :S

Figyelt kérdés

Szóval, most kerültem fel kilencedikbe és ugye megemelték a tesi órák számát. Tömegsport jelleggel van szerdán kettő tesim, 8-9. órában és kb.3 hónapja nem járok be.

Este ötre érnék haza, és nemvolt erőm tanulni. De megbántam....félek hogy elveszik a családi pótlékot, ami nem jönne jól mert anya egyedül nevel. Majdnem ötös tanuló vagyok...és nem akarom hogy ez elrontson mindent... félek hogy anyán csattan az egész..

Ezen a múltkor gondolkoztam el :/ Szülői. igazolásom már nincsen...

Mit lehet csinálni? Vagy mi lehet ebből?..

ui.:tuti be fogok járni mostmár....



2013. ápr. 7. 16:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Én megértelek, kb 7-es koromtól "ellógtam" az összes tesit (vittem felmentést orvostól). De ha nem írták be a naplóba, és nem is szóltak, akkor szerintem nem adminisztrálták, 50 biztos nem jött össze, úgyhogy szerintem ezen ne aggódj, most már járj be (vagy szerezz kamu felmentést :)) lehet megkövezni, de tényleg borzasztóak az iskolai torna órák, az embert széthajtják nap közben, nincs kulturált zuhanyzó, ettől csak megutálja mindenki a mozgást. Hozzáteszem egyetem elejétől rendszeresen sportolok (konditerem, bringa, tenisz) szóval nem lettem hájas disznó :). Kérdező, nyugi még egyszer, nem lesz gond, ha mostantól bejársz, én a helyedben nem firtatnám a hiányzásokat...
2013. ápr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez tanártól is függ. Én pl középsuliba volt, hogy 1 évig be se jártam tesiórára, majd év végén bementem pingpongozni és kérdezi a tanár, hogy ki vagyok, ide járok e? Mondtam neki Jani bá én vagyok az Lacika, mindig hátul szoktam állni a tornasorba. Majd mondja a tanár ja oké. Az a poén az egészben , hogy 3ast kaptam tesiből úgy hogy 2-3x mentem be ,amikor osztályozás volt. Naplót sose használt ez a tanár.
2013. ápr. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Anyukádnak küldtek felszólítást? Én úgy tudom, hogy küldenek 1, 10 és 30 igazolatlan után, 50-nél meg megvonják a családit. Csak hallottam, nem biztos...
2013. ápr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha eddig nem küldtek felszólítást, akkor a tanár nem jegyzi a hiányzókat. De a biztonság kedvéért járj be ezentúl.
2013. ápr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Számokat nem tudok, de engem emiatt kirúgtak a suliból.
2013. ápr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
57%
Kezdj el sportolni valami egyesületben, és akkor nem kell bejárnod a tömegsportra.Egyébként öt óra nincs későn, én 9kor érek haza általában, és utána tanulok. És igen, nekem is 1-1,5 óránként járnak a buszok, amikkel haza tudok jönni.
2013. ápr. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

én sem járok be tesire bár nem is csinálunk semmit csak egész órán beszélgetünk meg hülyülünk a tanárral.

Nekem is van már 9 igazolatlanom (mást tantárgy) de egyszer sem kaptunk papírt hogy nem mentem be. 10-be pedig volt olyan is amin benn voltam és arról is küldtek igazolatlant nem értem. A bukás értesítőm a félévről pedig múlt héten jött meg szóval ezt sem igazán értem, ha eddig nem szóltak nem lesz baj, de figyelj oda :)

2013. ápr. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

3 hónapban van 3*4=12 hét.

Heti 2 órával számolva 24 igazolatlannál tartasz körülbelül, attól függően mennyire pontosan becsülted a 3 hónapot.

Mostantól azért vigyázz ezzel!

Vigyél másnapi tanulnivalót, és ha lekésed a buszt, azzal hasznosan el tudod tölteni az időt a buszig.

2013. máj. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!