Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » 11 éves fiúgyermeket elengedné...

11 éves fiúgyermeket elengednétek balett táncra, ha ez ő nagyon szeretné?

Figyelt kérdés
2017. jan. 9. 22:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
84%
Már miért ne? a mozgás kitűnő fejlesztés. Egyensúlyérzék, tonizálás, rugalmasság szempontjából pedig a balett kitűnő alapokat ad. No meg persze a rendszeresség és a közösség. A profik általában korábban kezdik, gondolom nem is az a cél, de ha a hobbi szintről kicsit továbblépünk, láttál már normális (nem ovis) balett órát/edzést? Kőkemény erőnlétet kíván, ugyanolyan sport, mint bármely másik, sőt, sokkalta nehezebb rengeteg mással össze sem lehet hasonlítani. Az élsporttal vonhatod esetrleg párhuzamba azt, aki profin balettozik. Aki hobbi szinten, az sem kevésbé becsülendő, ha nem is olyan "durva". Anno profi úszó jóbarátom mondta, hogy ha a balerina unokatesójának végig kellene csinálnia az ő edzéseit, erőnlétivel, mindennel együtt, röhögve menne neki(nyilván nem a szintidők úszása, csak maga az edzés), ő viszont valószínüleg sírva fakadna attól a terheléstől, ami náluk egy sima hétköznap van.
2017. jan. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
73%
simán
2017. jan. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten szeretném. Imádom a balettot, és szerintem nincs szexisebb mint egy férfi balettáncos
2017. jan. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond nincs azzal ha ő balettozni akar.

A balett egy nagyon nehéz tánc, fegyelem és kitartás kell hozzá. Ahhoz, hogy profi legyen talán már idős, de hobbi szinten teljesen rendben van. Csomó balettos fiút ismerek. Én 6 évesen gimnasztika mellett kezdtem el. Már nem balettozok, de más táncban is hasznát lehet venni. Fájdalmas tud lenni, de a legtöbb sport az.

24/L

2017. jan. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen, miért ne?

Mondjuk nekem mindig azt mondták, hogy ennyi idősen már késő elkezdeni a balettet. De ha ki szeretné próbálni, hát nyugodtan.

2017. jan. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
72%

Elengedném, de felhívnám a figyelmét arra, hogy esetleg ezért ,,csúfolhatják,, , esetleg kiközösíthetik, kinevethetik. Elmondanám, hogy támogatni fogom mindenben.


Sajnos néha a gyerekek gonoszak, erre is fel kell készíteni.


Jó táncolást neki! (Az én fiam is 11)

2017. jan. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!