Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Volt már hogy te írtad meg...

Volt már hogy te írtad meg gyermeked házi feladatát?

Figyelt kérdés
Miért?
2018. okt. 3. 11:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
55%

Még csak másodikos, de tavaly voltak olyan feladatok (borzasztóan utál ugyanis színezni), amikbe muszáj volt besegítenem, hogy a családi béke megmaradjon.


Amúgy most azt gondolom, nem csinálnám meg helyette a későbbiekben.

2018. okt. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
58%

Nem.

Az viszont valahol elgondolkodtató, hogy egyszer valami kreatív feladatot kaptak, és az én lányom dupla piros pontot kapott rá, mert ő volt az osztályban az egyetlen(!), akinek nem a szülei készítették el helyette.

2018. okt. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
56%

Nálunk soha nincs házi, de ha olyan suliba járna ahol van és úgy alakulna simán.

Nekem is anyu írta meg a házidogáim még is ember lett belőlem.

2018. okt. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
nem,de ha kell segitünk nekik.
2018. okt. 5. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
11%

Igen, volt már.

Sőt ,megrajzoltam helyette az etika leckéjét mert láttam rajta,hogy hulla fáradt.Egyébként jeles tanuló a kisfiam emiatt - is- segítek neki , mi szülők ,a cinkosai vagyunk :D

2018. okt. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
65%

15

Ez nem cinkosság. Ez arra nevelés, hogy nem kiérdemelni valamit és csalással megszerezni jó dolog.

2018. okt. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
7%

16 : jaj ,ne vedd már olyan komolyan ezt ! a gyerek fontosabb mint a közoktatásnak való megfelelés,nem?

Ha a legfontosabb dolgokat megcsinálja, nem fér bele néha-néha egy kis segítség? :D

2018. okt. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
50%

17

Amit te csinálsz, az a közktatásnak megfelelés. Ha nem lenne fontos, egyszerűen kihagynátok azt a házit és kész.


De nem, ti megcsináljátok helyette, hogy a gyerek emiatt is "kitűnő" legyen. Holott nem kitűnő, hanem csal ő is és te is, és arra neveled, hogy az eredményeket jogos és jó dolog elérni csalással, azaz a cél minden esetben szentesíti az eszközt.

2018. okt. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
7%

Dehogy ! Ne dramatizáld túl.Azért mert pl félévente egyszer megrajzolok helyette ,segítségként valamit,szerintem nem csalunk es nem akarunk megfelelni senkinek.

Nem kitűnő, nem is kell annak lennie "csak" jeles,azt hiszem nem hajtjuk a gyereket,igazán belefér néhány négyes..

2018. okt. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
63%

19

Ha helyette rajzolod meg, és azt mondja, hogy ő csinálta, akkor csaltok.

2018. okt. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!