Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A 13 éves lányom holnap...

A 13 éves lányom holnap elmegy a "pasijához". Mire számítsak?

Figyelt kérdés

Úgy értem meddig mennek el a 13 évesek,a fiú 14.

Előre is köszi!


2010. júl. 27. 20:37
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%
Nem ismerjük a lányodat. Se a fiút.
2010. júl. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
39%
Ha sokat látogatják ezeket az oldalakat,akkor le is fekszenek,esetleg még leszopja a lányod a srácot. Én nem engedném még el,főleg,ha a szülők sincsenek otthon.
2010. júl. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
72%
nem akarlak elkeseríteni, de a barátnőmnek azt mesélte az uncsitesója, h manapság már nem divat szűznek lenni 12-13 évesen.....de a lányodat nem ismerem, azért nem árt egy kicsit beszélgetni
2010. júl. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Azt mindjárt gondoltam:)

De úgy alapjában az e korú tinédzserek meddig szoktak elmenni?

2010. júl. 27. 20:42
 5/28 A kérdező kommentje:

Elsőnek ment a kommentem.

Köszi a válaszokat!

2010. júl. 27. 20:42
 6/28 anonim ***** válasza:
94%

Amit írt az egyik válaszoló, erős túlzás; legfeljebb a szájuk jár a gyerekeknek, de átlagban nem kezdik sokkal hamarabb a nemi életet, mint pl. a tíz évvel idősebb korosztály.


Ha általánosságban gondolkozom, aligha kell aggódnod, hogy esetleg "messzire mennének", de persze ebben a Te felelősséged is benne van, hogy a lányod jól tudja a következményelet. Tudod, egy felmérés szerint ahol a szülővel nyíltan beszélhet a gyerek a szexről, felvilágosítűst kap, ott általában később kezdik el a nemi életet.

2010. júl. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

14 vagyok és ciki vagy sem, de még pasim se volt..sose csókolóztam meg semmi..szóval ez egyén függő..adj egy esélyt a lányodnak és reménykedj, hogy kiérdemli :)

hiába tiltod, ha csinálni akarja, csinálni fogja.. de akkor már nem fogja megmondani neked, azt se fogod tudni ha baj van..

2010. júl. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Utolsó: Egyáltalán nem ciki, ha ez megnyugtat,nekem 16 éves koromban volt az első pasim. Vannak akik korábban ráérnek a szerelemre és vannak akik jól megvannak barát nélkül is.
2010. júl. 27. 20:51
 9/28 anonim ***** válasza:
78%
hát én emlékszem, h anno ilyennel nem hencegtünk, pedig valóban 10 éve volt, mikor én voltam annyi....nálunk a csók volt a juj.....lehet h mindenkinek nagy a szája, de akkor miért lehet mindenhonnan azt hallani, h ezt meg azt csinálják a tinik?.....orál és anál.....csak h a szüzességük megmaradjon.....
2010. júl. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
68%

azért hallani, mert híresztelik..

egyébként nem arról van szó,hogy nem vagyok rá érett, csak még nem találtam senkit..vagyis ő nem talált meg engem:)

2010. júl. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!