Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mire számitsak hetedikben?

Mire számitsak hetedikben?

Figyelt kérdés

FÉlek a 7.től kicsit furán hangzik de nem tudom mi fog rám várni igaz 3-4-5 tanulo vagyok de jön 4 uj tantárgyy és a fizika tanár szimpátiábol is szokott osztályozni most 20 an voltak az osztályában matekbl és 3 mentek át

félek nagyon lehet megbuktat nyalizni meg nem foogk neki de tanulni azt inkább eddig nem non tanultam de akk is megitam 4 esre a dogát de az mindeggy

előre is köszönöm


2009. júl. 21. 07:58
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Én azt veszem ki, hogy nincs mit aggódnod, de lehet, hogy többet kell majd kicsivel tanulnod. Szerintem erre számits, napi plusz 1-3 óra tanulás azért még belefér az ember életébe szerintem. De aggódni teljesen felesleges előre, addig is élvezd a nyarat :)
2009. júl. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszike
2009. júl. 21. 08:57
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
könnyű volt a 7. osztály számomra egy 3-masom se volt évvégén. Ne félj nem lesz semmi:) mondjuk én tanultam is sokat de könnyű volt:D
2009. júl. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az a típus vagyok, aki utál tanulni, de jó esze van. Egész évben SEMMIT, ismétlem, SEMMIT nem tanultam. Föci-Töri-Magatartás 4-es lett, a többi mind 5-ös!! Ja és 7.es voltam!
2009. júl. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

És én mit csináljak ha Te aggódsz?

Hetedikbe mennék helyette megyek kisgimisenk jövötől gimibe fogok járni a nagyokkal.Mindenből új tanár nekem is új tantárgyak új osztálytársak és egy új GIMI.

Szerintem ne aggódj minek?semmit nem érsz el vele max. Te is fulladozni fogsz a stressztől mint én ha ideges leszel meg ilyenek.Szóval aggodalomra semmit ok majd augustus végén lehet izgulni,nekem meg aggodni :) most élvezd a nyarat,haverok,pihenés stb.. :)

2009. júl. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
73%
nagyon könnyű a hetedik oszt.ill nekem ez volt a legkönnyebb. 4,2 es is lett az átlagom.bár nekem a kémia volt a legnehezebb.:S a fizikát pedig szerettem..annyi h bekell fognia a tanárnál a szádat órán.a mi fizika tanárunk oan h direkt szivat másokat ha a gyerek is *öcösg.Én inkább a nyolctól félek nagyon :S. de ink jó legyél.és nem szivat senki.. sok szerencsét ;)
2009. júl. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek
2009. júl. 22. 09:34
 8/10 anonim válasza:

én szerettem a hetediket.igazgató tartotta a

fizikát rendesen beis voltam sz.arva hogy milesz de 5-ös lettem évvégen , a föci az egy rakás f.os de azt lecsüccsensz 15 perc alatt bevágod.......

kémia..abból puskázni jóóó....:D

a biosz az meg könnyű nagyon...:D

de igenis nyalni kell ha fejre osztályoz a tanárod....nekem is ez volt a matektanáromnál..és elkövettem azt a hibát hogy nem nyaltam nála be magam és bármit csináltam 3-4-4,-3 ezek voltak a jegyeim. még azis 3-as lett amit a barátnőmről másoltam neki hibátlan lett nekem 3 -.-" szal vagy nyalj vagy készülj fel hogy sose ad négyesnél jobbat...2 évet kell kibírnod aztán banketten ráboríthatod a széket :D

2009. júl. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7.osztály nagyon könnyű volt főlg a föci,fizika,biosz,
2009. aug. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 7.-es úgyhogy tapasztalatból mondom. :) Nem kell félned, nem olyan szörnyű, nyilván nehezebb egy kicsit mint minden egyes osztály ahogy egyre nagyobb leszel főleg h új tantárgyak is vannak de nekem egy tantárgyal se volt gondom csak a matekkal de én azzal mindig is küszködtem.Félévkor a bizim ugyanúgy 4,6 lett mint 6. évvégén úgyhogy ne parázz! :) Ja, és 4-es 5-öseim voltak szal még 3-as se volt a bizimben. Nyugi! :D
2010. febr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!