Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengednétek a ballagó 14...

Megengednétek a ballagó 14 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés

A kislányom júniusban fog ballagni. Már most kérdezgeti, hogy lehet e ombre vagy balayage haja, illetve műkörme ballagásra.

Nem tudom, hogy addig mennyire fog megváltozni a véleményem, de szerintem ez kissé korai. Bár én 15 voltam, mikor ki lett szőkítve a gesztenyebarna hajam világos szőkére, de meg is bántam. Azóta is szőke vagyok, viszont nagyon megviselte akkoriban a hajamat.

Ti megengednétek a lányotok ballagására, vagy hogyan álltok ehhez a témához hozzá?



2021. dec. 25. 22:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%
Mindent lehet ízlésesen csinálni és rosszul. 20 éve más festékek voltak, ahogy a műköröm is lehet rövid és csinos és lehet kvásan hosszú karom. Keresném a kompromisszumokat, természetes anyagokat a hajfestéshez és a jó szakembert, aki megvalósítja.
2021. dec. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
17%
Ballagásra nem engedném. Nyáriszünetben igen
2021. dec. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
89%
Figyelj neki bejön nyugodtan. Ez enyém haja zöld(es) volt. Semmi rossz nem jön belőle.
2021. dec. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%
A hajfestést simán. Műkörmöt nem, de egy géllakkot igen.
2021. dec. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
95%
Engedném. Viszont műkörömből nem valami hosszú karmokat, hanem normális, visszafogottakat. Vagy ha nagyon nem akarod a műkörmöt, akkor is szerintem egy géllakk azért nem a világ vége. Például én tökre géllakk párti vagyok, magamnak is azt preferálom, mert szép, tartós, és még is csak a saját körmöm, ami nálam egy plusz, mert nem vagyok nagy műköröm, műszempilla, se semmilyen ilyen párti.
2021. dec. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
94%

Én engedném.


Nálam mikor azt mondta anya valamire hogy nem engedi, megcsináltattam engedély nélkül. Így lett befestve a hajam, lett piercingem stb.


Szerintem az fontosabb hogy jó és bizalmas kapcsolatotok legyen, minthogy ilyen csip csup dolgokon mint a haja színe vagy egy vacak műköröm problémázzatok.

Inkább veled, szalonban, ízlésesen, mert ha magának akarja csinálni, vagy elmegy egy olcsó vacak helyre, na az tönkreteheti a haját/körmét.


Én úgy gondolom tinédzserekkel a kompromisszumot kell keresni, kell a rugalmasság a te részedről is, így várhatsz el tőle is rugalmasságot másban.

2021. dec. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egész nyolcadikban pirosra volt festve, még mindig forog a Föld. Anya választotta ki a fodrászt, el is jött velem.
2021. dec. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
98%

Most az iskola szabályzatán gondolkodom, de lehet csak rossz szakmai ártalom 😅


A hajfestést én engedném, a saját fodrászomban szakmailag megbízom, csakis hozzá küldeném.


A műköröm már más kérdés... Szakmai szempontból nem készíthetnének 16 év alattiaknak, tudom, a valóságban nem így működik.

Én is ott egy gél lakkot engednék, valamilyen szép mintával, kővel stb. amit szeretne.

2021. dec. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
6%

Nem!

Mert maradandó hatásaesz

2021. dec. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Lósz@rt, folyamatosan nő a haj, és a festékek is kopnak. Ha ombre, akkor a színes rész az alján van, le is lehet simán vágni. Nem szilikoncicit akar vagy fenékfeltöltést - bár azok se tartanak örökké.
2021. dec. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!