Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengednétek a ballagó 14...

Megengednétek a ballagó 14 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés

A kislányom júniusban fog ballagni. Már most kérdezgeti, hogy lehet e ombre vagy balayage haja, illetve műkörme ballagásra.

Nem tudom, hogy addig mennyire fog megváltozni a véleményem, de szerintem ez kissé korai. Bár én 15 voltam, mikor ki lett szőkítve a gesztenyebarna hajam világos szőkére, de meg is bántam. Azóta is szőke vagyok, viszont nagyon megviselte akkoriban a hajamat.

Ti megengednétek a lányotok ballagására, vagy hogyan álltok ehhez a témához hozzá?



2021. dec. 25. 22:43
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Nincs ebben semmi extra,ez nem egy tetoválás.
2021. dec. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
99%
Igen. De csak visszafogott körmöt
2021. dec. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
engedném
2021. dec. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

8.as tablófotózasra lett befestve először a hajam. Vörösre. Világos barnából rikító téglavörösre.

Majd ballagasra át lett festve feketére. 9 évig fekete voltam utána.

Műkörmöm igaz nem volt.


Most 29 vagyok, lányom még csak 3. De ha ennyi idős lesz és szeretne, az ésszerűség és az izlésesség keretein belül engedném neki.

2021. dec. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
71%
Persze, ha normálisan tanul és tisztelettudóan viselkedik.
2021. dec. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


#9 A tetoválás a maradandó, vagy a fültágítás. A haj s a köröm magától lenő.

2021. dec. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Milyen maradandó hatása lenne? A haja lenő, a köröm is, nem értem, miről beszélt itt valaki. Igen, keressétek meg azt, ami mindkettőtöknek elfogadható, és legyen változás, ha azt szeretne.
2021. dec. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

A hajának meg a körmének mi köze van ahhoz, hogy hogyan tanul?

Én szülő vagyok, de nem értettem soha a kettő közötti összefüggést.

Szerintem ez sosem működik, zsarolással elérni, hogy bizonyos jegyek jók legyenek... aztán csodálkozunk, hogy nem szeret tanulni a gyerek, meg külső visszajelzések alapján határozza meg önmagát és a felnőtt lakosság kétharmada érzelmileg instabil. A tanulás egy dolog, az ő dolga, és a haja és a körme pedig egy másik, szintén az ő dolga. Nyilván az ember szab határokat, de nem az alapján lesz más színű a haja, hogy milyen matekból. Ezek között semmi összefüggés nincs és mesterségesen kreálni nevetséges.

2021. dec. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Engedd meg szerintem, ha vagyik ra :) mikor en par eve 9.osztalyba mentem az osztaly 50%anak volt mar mukorme gellakkja stb. Lehet abszolut izleses kormot csinaltatni, sima franciat, egy nude szint vagy akar feheret. Hajfestesre pedig ha jo fodraszt talaltok siman meg lehet csinaltatni a balayage hajat izlesesen. A sotet barnabol nem muszaj egy szoke veget festetni, sokan csinalnak vilagos barnat :)
2021. dec. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt festve, sötétbarnából feketére, feketéből kékre, kékről barnára, és most három éve narancssárga vagyok. színötösre érettségiztem, nem drogoztam, nem a legelső hajfestés után fél perccel vesztettem el a szüzességem, és nem ment tönkre a hajam sok kortársaméval ellentétben, mert amikor azt mondta, hogy más hajszínt akarok, anyám azt mondta, hogy jó, de csináljuk rendesen, és elvitt a kedvenc fodrászához. nem otthon sufnituningoltam a ki tudja melyik kínaiból beszerzett festékkel, mert nem kellett. meg is látszik.
2021. dec. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!