Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengednétek a ballagó 14...

Megengednétek a ballagó 14 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés

A kislányom júniusban fog ballagni. Már most kérdezgeti, hogy lehet e ombre vagy balayage haja, illetve műkörme ballagásra.

Nem tudom, hogy addig mennyire fog megváltozni a véleményem, de szerintem ez kissé korai. Bár én 15 voltam, mikor ki lett szőkítve a gesztenyebarna hajam világos szőkére, de meg is bántam. Azóta is szőke vagyok, viszont nagyon megviselte akkoriban a hajamat.

Ti megengednétek a lányotok ballagására, vagy hogyan álltok ehhez a témához hozzá?



2021. dec. 25. 22:43
1 2 3
 21/25 Andi80018 ***** válasza:
98%

Én megengedném, bár, ha tényleg gyönyörű balayage-t, ombre-ét akar, akkor az zsebbe nyúlós, vágással, nekem csak ennyi lenne a bajom. Egy igényes fodrásznál, jó festékkel.

A műköröm ballagásra mehet, de utána vagy semmi, vagy géllakk max. Viszont, egy dologról mindenképp lebeszélném, az a műszempilla. Na, attól agyf@szt kapok.... :-D

2021. dec. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Persze miért ne. Ne legyél már ilyen korlatozó..
2021. dec. 29. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Hogy döntöttél kérdező?
2021. dec. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
23, Megfogom neki engedni, csak a műkörömbe lesz majd beleszólásom, hogy lehetőleg kisebb legyen.
2021. dec. 29. 10:33
 25/25 Andi80018 ***** válasza:
71%
Hát, ha kicsi lesz neki, akkor egy szép lakk is elég lehet... Ezekkel a mű cuccokkal az a baj, hogy annyira öregíti a fiatal lányokat, ráadásul azt gondolják sokan, hogy ez tetszik a fiúknak.
2021. dec. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!