Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szóljak szerintetek az üzenete...

Szóljak szerintetek az üzenetekről itthon, vagy sokat gondolok ebbe?

Figyelt kérdés

Beteg vagyok, tegnap és ma nem voltam iskolában. Mindig úgy szoktunk menni, hogy elmegyek a pár utcával arrébb lakó barátnőmékhez, onnan együtt a suliig. Tegnap írt az apja egy üzenetet, hogy nekem is csinált reggel kávét, de nem mentem (a barátnőm általában mindig késik, én addig kávézom egyet náluk). Mondtam, hogy beteg lettem stb és írta, hogy ha bármi kell, szóljak neki nyugodtan, mert azonnal hozza. Majd délben is írt, hogy szívesen hoz ebédet, ha szeretném.

Meg közben beszélgettünk pár dologról, mert ha kérdez, nem akartam bunkó lenni, hogy nem válaszolok, de próbáltam éreztetni, hogy fura a szitu. Aztán írt ma is, hogy reméli már jobban vagyok és hétfőn láthat, mert miattam indul jól a napja, annyira édesen nevetek már korán reggel is mindig.


Eddig is volt, hogy csinált furcsa, kétértelmű dolgokat, de havonta 1-2 alkalommal maximum. Azok is olyanok voltak, hogy az ember nem mondhatta rá egyértelműen, hogy ez most mi volt, csak furcsa volt. Pl. voltam velük egy outletben, én magamnak kinéztem egy extrább bodyt, ő meg jött utánunk, hogy a barátnőmnek fizeti a cuccokat. Látta a kezemben, és mondta, hogy megveszi nekem szívesen, de csak ha láthatja rajtam. Elnevettem a dolgot, de kínos volt nekem. Vagy nyáron ha medencéztünk náluk, fürdőruhában voltunk egész nap. De amikor az apja hazajött, felvettem egy pólót, vagy strandruhát mindig, erre egyszer mondja nekem, hogy miért takargatom magam, nincs rajtam mit szégyellni.

Azt tudom a barátnőmtől, hogy a feleségével nagyon viharos a házasságuk, vannak/voltak megcsalások mind a két fél részéről, de a gyerekek miatt nem akarnak elválni (alsósok még a kisebbek).

Az apja meg kicsit olyan "nagyvilági playboy" feeling. Egyedül jár nyaralni, van 3 gyereke, de kétszemélyes kocsival járkál általában, a barátaival az Ötkertbe, Yellowba jár bulizni, karácsonykor is fogta magát és elutazott, mert hogy a hideget is utálja, meg az ünnepeket is.

Apámnak elmondani félek, mert szerintem bármennyire is békés ember, átrendezni a fogsorát. Anyám meg olyan, hogy mindenen pánikol... Szóval ha ezt elmesélem, akkor estére már odáig fűzi fejben a sztorit, hogy biztosan képes lenne elrabolni is akár.


2022. jan. 28. 10:23
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
100%
Gondoltam :( nem tudod lekoppintani? Pl bunkon válaszolsz, nem válaszolsz vagy valami? Barátnod meg az apját is fejbe kéne b@szni
2022. jan. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
22%

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..


Mostanában minden gimis tini kávézik, vagy csak véletlen?

2022. jan. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 A kérdező kommentje:

Tegnap az ebédes dologra annyit írtam, hogy nem szükséges, megvagyok itthon. Azt láttamozta, gondoltam akkor ennyi, de délután ugyanúgy írt, meg ma is. Szóval vagy nem érti, vagy nem akarja érteni...


Hát nálunk az osztályban szerintem mindenki kávézni szokott.

2022. jan. 28. 11:08
 14/59 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül mondanám el a szüleimnek, de kicsit érezhetően helyre raknám a pasit és a jövőben elkerülném.


Pl. a legközelebbi hasonló beszólásnál, mint a bodys, azt felelném, hogy "okés, csak előbb megkérdezem az apámat, mit szólna hozzá".


Ne válaszolgassál neki Facebookon, ne menjél be kávézni.

2022. jan. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
99%

Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de így erőszakoltak meg 16 éve. Család jó barátja, folyton átjárt hozzánk bográcsozni, borozgatni. Ugyanez a flörtölök, de mégsem stílus, persze csak mikor nem hallotta más. Ugyanígy indokolatlanul írt néha smseket hogy hogy vagyok meg nincs e kedvem vele és a kislányával programot csinálni(elvált apuka volt akkor kicsi gyerekkel bő 20 évvel idősebb nálam, én 16 voltam ekkor).

Aztán egyszer szó nélkül beugrott mikor tudta, hogy egyedül vagyok itthon...

Borzasztó volt, nem mertem senkinek elmondani annyira szégelltem magam, úgy éreztem, megelőzhettem volna, én tehezek róla(ő is ilyeneket mondott közben, hogy minek illegettem magam fürdőruhában stb)

Nekem ekkor volt az életemben az első szerelem is, aki előtte kicsivel vette el a szüzességem, ill ő is az volt addig. Duplán mocskosnak éreztem magam, hogy akkor én most már nem csak vele voltam"megcsaltam".

Eltemettem magamban jó mélyre a dolgot, felnőtt fejjel mentem szakemberhez ezzel.

Vigyázz magadra nagyon!

2022. jan. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
99%
Ha lehet kerüld vele a kontaktust amennyire csak lehet, kerüld el jó messzire. Amikor meg nem tudod kikerülni, egyszerűen legyél hideg, ne törődj a nézésével sem azzal amit mond, rá se nézz, ne reagálj semmire, mintha ott sem lenne, az üzeneteire se reagálj, ne légy zavarban, egyszerűen nézz megvetően rá. És ahogy előttem is írták, ne menj olyan helyre ahol tudja érvényesíteni az akaratát. Vegye már észre magát! Én ennyit tudnék javasolni, hogy legyél hideg, lássa hogy nem érdekel téged és megveted.
2022. jan. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
98%

Nekem is ilyeneket csinált a barátnőm apukája. Szerencsés voltam hogy nem mászott rám az a vén perverz farok. Hál isten csak addig érdekeltem amíg fiatalnak néztem ki, tiniként túl felnőttes lettem az ízlésének. Neki a 11-14 évesek tetszettek úgy látszik.


Én kerülném, és ha ilyeneket mond, akkor mondanám neki hogy kényelmetlenül érzem magam, ha folytatja ignorálnám. Nem kell udvarias legyél. Soha ne fogadj el semmit tőle mert azért "fizetséget" vár el a beteges fejével. Soha ne maradj vele kettesben. Nálunk csak a combom simogatásáig jutott el az a disznó (13 évesen).

A rendőrök tettlegességkor lépnek, ez még nem az, de nem is akarnám kivárni. Azt meg nem akarnám hogy az apám kövesse el a tettlegességet hogy agyonveri. Ezért nem adnék alkalmat arra hogy visszaéljen a helyzetével.

2022. jan. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
99%
Soha ne maradj vele kettesben ezután, inkább várd meg a barátnődet a ház előtt. Vigyázz magadra.
2022. jan. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
93%
Hát én a barátnő orra elé tolnám az üziket, hogy állítsa le az apucit, így mem teleszel a k, de ha nem szólssz csak egyszer kitudódik akkor igen
2022. jan. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
99%
Én mint anya írok neked, akinek 14 éves lánya van. Szeretnék tudni róla, ha a barátaink közül valaki így viselkedne a lányommal, mert ő garantáltan nem jönne többet hozzánk sütögetni. Nem szeretném ha a lányomnak az életét tönkre tenné egy ilyen perverz pedofil. Ha anyukáddal jó a kapcsolatod mondd el neki mi az érzésed a pasival kapcsolatban. Valaki felnőttnek jó lenne ha tudnál erről beszélni.
2022. jan. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!