Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kifizetnétek vagy nem?

Kifizetnétek vagy nem?

Figyelt kérdés
Szülőin a lányunk figyelt a 4 éves kistesóra a kollégiumi szobában. Ma vette észre a szobatársa, hogy eltört a fülhallgatója. Rögtön a 4 évesre kenték. Ezek szerint a lányom se figyelt rá rendesen, mert nem látta se ő, se a másik lány, hogy biztos így történt. Ketten szerintem figyeltek rá azért annyira, hogy lássák, ha ilyennel játszik. A kisfiam se emlékszik a fülhallgatóra. Félek drága lesz. Idegesítő ennyit kifizetni úgy, hogy senki nem látta, hogy ő volt. Itthon tudja, hogy az ilyen dolgokra vigyázni kell. Mit tennétek?
2022. nov. 13. 21:33
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Várom hívjon a lányom mit beszéltek. Meg részletezze nekem, hogy ezt mégis mivel bizonyítja a lány.
2022. nov. 13. 21:46
 12/30 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem csak ujjabb modellt akar, vagy már nem tetszik neki ami most van.

Leakar húzni valószínűleg. Mi a bizonyíték hogy idáig működött és a te gyereked volt?

2022. nov. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
És az lenne a legjobb ha te beszélnél közvetlenül a lány apjával.
2022. nov. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
97%
Kizárt dolog hogy kifizetném. Honnan tudja,hogy ő törte össze? Sehonnan,mert senki nem látta. Feltételezésre biztos nem fizetnék.
2022. nov. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
93%

Biztos hogy semmit nem fizetnék, senki nem látta hogy a négy éves volt.

Viszont az is lehet hogy épp a lányod törte el, azért mondja hogy mindenképp ki kell fizetni. Csak ugye jól jön hogy rá lehet fogni a kicsire. Ez nem lehetséges? Ebben az esetben a lányod fizethetné a zsebpénzéből apránként+ bünti a hazugságért.

Ha tuti nem a lány volt, egyetlen forintot sem adnék.

2022. nov. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
97%
Bizonyíték hiányában nekem üzengethet akárki, egy forintot nem kap. A 4 éves tud rombolni, de beszélni is arról, miket csinált. A kollégista meséje se tiszta, bemondásra nem hiszem el. Tényleg napok múlva tűnik fel, hogy egy drága holmi eltört? Simán lehet, hogy ő ejtette el és gyorsan kombinált, majd ezzel hívta fel apucit, nehogy őt szidják le. Itt szembesíteni kéne, mert az egymásra mutogatás könnyű, de végtelen vita lehet belőle.
2022. nov. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
93%
Eszembe se jutna kifizetni. Ne hagyd magad lehúzni.
2022. nov. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit off, de szerintem ezzel tönkre is ment a kapcsolat a lányod és a szobatársa között...


Beszélj inkább te a lány apjával, de egyáltalán nem hiszem, hogy neked kellene fizetni.

2022. nov. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Én is ezen aggódok, ha nem fizetünk, akkor tuti harag lesz. Ezért is ideges vagyok. Eddig jó volt a kapcsolat a szobatársak között. Remélem holnap már többet tudok. Mindenképp megkérdezem a lányomat megint, ha egyedül lesz.
2022. nov. 13. 23:59
 20/30 anonim ***** válasza:
96%
Azért emiatt kár lenne fizetni. Attól, hogy látszólag jó a kapcsolat, simán lehet, hogy a kiscsaj húzna le. Na meg a lányod is meg tudja magyarázni, hogy Figyi, nem láttuk, hogy tört el, a semmire ne várjatok pénzt. Szóval nehogy már a te két gyereked legyen a rossz, az a lány meg, akinek a kedvéért azonnal fizetni kell.
2022. nov. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!