Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A 14éves lányodnak engednéd a...

A 14éves lányodnak engednéd a hajfestést?

Figyelt kérdés
Nem kimoshatóról van szó hanem a rendesről. Barnából rosegold színűre. Ha nem akkor mikortól? Számít milyen színre szeretné?

2022. dec. 10. 12:42
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
40%
14 évesen még nem nagylánykodjon, a szőkét karban is kell tartani, nem úgy megy, hogy otthon felkeni meg leöblíti, ehhez fodrász kell, vagy majd kész belőle csirkesárga igénytelen haj.
2022. dec. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
77%
Nem.
2022. dec. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
36%

Engedném, de normális fodrászatba mehet csak.megcsináltatni, a saját zsebpénzén ha most azonnal akarja. A karbantartás szintén saját pénzből mehet csak. Elmennék vele, elmondhatnám a fodrasszal kb. mennyi lesz, milyen időközönként kell jönni, hogy történik a folyamat, mennyi idő, kell-e utána speckó ápoló hajkence. Ha vállalja a gyerek így legyen akár már holnaptól is.

Viszont ha igénytelenül hagyja ezután azt megjegyezném.

Ha szépen megy mindig fodrászhoz, jól érzi magát a hajával és ápolja rendesen, akkor utána már fizetném is, fontos hogy megtalálja a stílusát, amiért kezdetben igenis álljon ki, és intézze egyedül. Ne várja hogy majd én foglalhatok időpontokat, furikázom, pénzelek minden futó hóbortot. Amúgy ha kibírja nyárig türelemmel, és még mindig akarja, akkor magamnak is megcsináltnám, egy anyalánya program keretében júniusban.

2022. dec. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
63%

melíroztatni vagy simán szőkíteni engedném.

színesre nem. nem azért mert tönkreteszi a haját vagy mert prűd vagyok, hanem mert 3-4 mosás után úgy néz ki mint a hányás.

az ugye megmondtam / előre szóltam szituációkat és hogy igénytelennek nézzen ki a gyerekem igyekszem elkerülni.

2022. dec. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
69%

Tekintettel arra, hogy engem is csak az iskolai (amúgy értelmetlen) szabályzat akadályozott meg abban, hogy hajat fessek, engedném.


De nem a teljes hajat, hanem inkább ombrésra. A teljes festéssel az a baj, hogy csúnya mikor lenő. Azt meg épp eleget láttam anyám által... (Ő régebb óta festi, minthogy megszülettem volna.)


A szín nem számít. Én pl úgy voltam, hogy ha már hajat festek, akkor lila lesz.

2022. dec. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
72%

Azert nem, mert csunya lesz ido utan. A rose gold iszonyatosan kenyes hajszin, apolni Kell roncsolja a hajat es hogyha sok a voros pigment a Baja an eleve nemfog sikerulni (tudom miroo beszelek mert en megcsibaltattam 3 eve es total tonkre ment a hajam). Hulyere szivattuk le a Barna szint amig csak ment utanna szokiteni majd az arnyalat ra. Ugy szetment a hajam hogy par honap utan rovidre kellett vagnom.


Szerintem vidd El a fodraszhoz, es o beszelje le rola es valami mas otletet adjon melir, vmi arnyalatot, uj Vagas / forma....

2022. dec. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
48%
Én valamiért nem értem hogy ez miért olyan nagy cucc. Ha fodrász csiálja és a lány tisztábban van azzal, hogy a festett haj több ápolást igényel akkor nem látok benne kivetnivalót.
2022. dec. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
61%

Nem. Szerintem felesleges már 14 évesen elkezdeni tönkretenni a haját és ahogy itt valaki írta, a legtöbb színes haj tök igénytelen. Egy félig gyereken meg fura is.


Illetve, én se finanszíroznám kéthavonta 15-20 ezerért, miközben értelmesebb dolgokra is el tudom költeni a pénzt.

2022. dec. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
27%
Nem. Egyébként csak az nem tudja mi ezzel a gond, akinek még nem szívták le a haját. 16 évesen engedném, bár azért örülnék ha nem ennyire macerás színt választana, mint a rose gold.
2022. dec. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
63%

#19

Nekem is ki lett szőkítve a hajam 15 évesen és nem bántam meg (konkrétan fehér a hajam). Ha megfelelően ápolod akkor a roncsolás korrigálható egy idő után.

2022. dec. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!