Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A 14éves lányodnak engednéd a...

A 14éves lányodnak engednéd a hajfestést?

Figyelt kérdés
Nem kimoshatóról van szó hanem a rendesről. Barnából rosegold színűre. Ha nem akkor mikortól? Számít milyen színre szeretné?

2022. dec. 10. 12:42
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
35%
Nem. Egy gyereknek nincs szüksége erre.
2022. dec. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
35%

Mutasd meg a dobozat, 16 ev alatt tilos. ( lehet persze a szulo felelossegere, tehat nem perelheted be a gyartot ha egy allergias reakciotol kihullik az osszes haja, vagy mondjuk belehal ).


16 eves kortol engednek szinezot, aztan 18 evesen meg csinal amit akar.

Csakis az egeszsege erdekeben.

Vegyesz vagyok.

2022. dec. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
18%
És ki fogja fizetni?
2022. dec. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
32%
16 éves korától engedném, amennyiben meg van rá a pénze. Ugyanis, pláne a szőkítés, nagyon nem olcsó és mivel a kontraszt hamar látszik, kb 3 hetente kell fodrászhoz járni miatta. Nem mellesleg, nagyon tönkrevágja a hajat. Szerintem egyébként rendes fodrászatban preoxiddal biztos nem szőkítenek 16 éves kor alatt, legalábbis az én fodrászom nem csinálta volna meg.
2022. dec. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
9%

A mi városunkban csak annak a bizonyos népcsoport gyerekeinek van festve a haja.

El lehet rajta gondolkodni.

2022. dec. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
80%
Engedném, ez csak haj. Az ő haja, legyen olyan, amilyennek ő szeretné.
2022. dec. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
64%

Az én lányom 12 éves, és nyár óta festetjük a haját. Eredetileg világosbarna a színe. Szőkére festetjük, pink melírcsíkokkal. Nagyon tetszik neki, és nekünk is.


Nincs ezzel semmi baj. A rosegold pedig nagyon szép szín. Bátran engedd meg neki! :)

2022. dec. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!