Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A 16 éves lányom Jehova Tanúi...

A 16 éves lányom Jehova Tanúi zenét hallgat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2022. dec. 28. 14:53
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
18%

1 nekem is az jutott eszembe :D


7, 8, 9 https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..


Azért nem kicsi a kettős mérce, gratula hozzá!

Fegyver bizniszt meg kevered a katolikus egyházzal xD

2022. dec. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
81%

11


Mitől kettős mérce az, hogy nem akarom, hogy a gyerekem BÁRMILYEN vallási agymosás ádozatává váljon.


Amúgy ismerem a linkelt kérdést. a 9-es, 12-es, 17-es és 21-es válaszoló is én vagyok ott. (itt a 8-as vagyok)


A metal egy műfaj. Ezen belül a zenék témája a zombiktól a társadalomkritikáig bármi lehet.

A vallási zenéknél nem ez a helyet, ott csak egy téma van: kajáld be amit mondunk, s ne mert megkérdőjelezni.

2022. dec. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
67%
Nem keverem, jehovistàk is abba fektetik a pènzt. Volt szektàs rokonunk, aki kilèpett, ès nagyon utànaolvasott. Sokàig csak a vallàsàròl szòlt az èlete, mikor kilèpett, sokàog zaklattàk. Rengeteg pènze, pènzünk (mert mi tartottunk el) ment bele ebbe a hülyesègbe.
2022. dec. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
51%

Mit tegyél?

Mondhatnám hagyd, mert ha tiltod biztosan azért is fogja hallgatni, csak titokban.

Amúgy meg sok szép zenéjük van.

Az már más kérdés, hogy attól félsz, hogy majd közéjük akar tartozni.

A szektázás az baromság, Magyarországon hivatalosan bejegyzett egyház.

A tanok azok már más dolgok, mert elég merevek, de nem tanítanak rosszra.

Csak a vér kérdésbe kötnek bele sokan, amit nem értenek miért teszik, vagy nem teszik a tanuk.

A pénzedet sem fogják kicsikarni és "motozó estek" e léteznek.

A kíváncsiskodóknak meg it van az oldal ahol bele hallgathatnak, stb...

[link]

2022. dec. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

13 jó, az összeesküvést hagyjuk, anyósom is benne van, de pénzébe nem kerül, ez nettó baromság. Annyi h bizonyára ő mutatta a kislánynak.


1-es azt a kérdést nem én írtam ki, de durva amúgy. Templom égető meg hasonlóak, uh...

Nem lennék a helyébe.


8 Keresztény értékekre neveltük! Egyébként bele hallgattam ma, kettőt töltött csak le, az egyik a barátságról szól, hogy számíthatsz rám, a másik nem emlékszem, de meg nyugodtam mert nem volt semmi olyan benne.


9 Természetesen hallgat mást is :)


11 Nyilván az durvább, de úgy látom az embereknek mégis tetszik. Ismétlem nem én írtam ki azt, írok is mindjárt alá pár sort h lássátok.


12 Szupi, mondjuk a drogról meg gyilkolászásról szóló zenék én sem vágom mi a fenétől jobbak, de nem is értem hogy lyukadtunk ki ide.


Köszi aki írt, rá hagyom akkor

2022. dec. 29. 16:52
 16/27 anonim ***** válasza:
11%

#7


Tök jó hogy azt se tudod hogy csinálnak énekeket, de a pénzügyi költségvetésüket kívülről fujod

2022. dec. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
0%

Mond neki,hogy hallgasson ilyet helyette:



[link]


Meg ilyet:


[link]

2023. jan. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
47%
Örölj neki. Még mindig jobb, mintha azt látnád hogy szív vagy lövi be magát.
2023. jan. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
41%

Az jobb lenne, ha ágytornát játszana a 17 éves barátjával?


Amúgy a Jehova Tanúitól nem kell félni. Több ilyen munkatársam is volt, és meg voltam velük elégedve; jobban mint a "világiakkal". Nem fogják semmilyen őrültségbe belevinni, mint mondjuk 1-2 sátánista szekta.

A lényeg, hogy ne próbáld semmiről lebeszélni, mert ő annál makacsabb lehet. Inkább csak beszélgess vele.

2023. jan. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
29%

#13


Jó kis mese:D

Mit tartottatok el?

Azt ne mond már hogy az egész vallás belőletek élt xD

Ráadásul azt se tudják hogy ki tesz pénzt az adományládába és hogy mennyit


A vének nem nézik árgus szemekkel, kamera sincs ott szóval ha csak nem kiáltottad el magad hogy most beteszek 20 ezer forintot akkor a kutya se tudta hogy mennyi pénzt teszel bele


Ameddig meg nem vagy kiközösítva akkor is járnak hozzád ha az egész városban te vagy a legszegényebb

2023. jan. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!