Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért hagyják a szülők, hogy...

Miért hagyják a szülők, hogy a gyerekei ribuljanak akár neten, akár élőben?

Figyelt kérdés
Ez mindig foglalkoztatott. Nem azt mondom, hogy kontrollálják, de amikor egy csajjal vagy sráccal elszalad a csikó, mi a jó istenért nem állítják meg őket?
2023. jan. 24. 22:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
Mert nincs rá idejük, 3 munkahelyen dolgoznak, hogy megvegyék a sok sz.rt a kölyköknek...
2023. jan. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
32%
Mert occso a segely, olyanok szamukra a gyerekek mint a kiskutyak. Majd mire idosebbek lesznek, nem foglalkoznak vele
2023. jan. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbbször nem is tudnak róla.
2023. jan. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
87%
Ja meg sem emlitem, a vedekezes hianya…
2023. jan. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
29%
a szülők ugyanolyan ribik/latrok, mi jogon pampognának?
2023. jan. 25. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
Kevés gyerek számol be a szüleinek arról, hogy épp "ribul".
2023. jan. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem tudnak róla.


Sok szülő mondta már nekem, hogy ők aztán nagyon lekövetik, mit csinál a gyerek az interneten.. Ja.. Amíg a gyerek meg nem tanulja, hogy létezik előzmények törlése gomb.

2023. jan. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
Rossz példamutatás, örökölt hajlam, rossz társaságba keveredés. Szerintem ebben a korban már mindegy, ha előtte úgy lett a gyerek nevelve. Szerinted mégis hogy tudná megakadályozni? Olvassa át az összes üzenetét mindenféle fórumon? Kössön rá nyomkövetőt, hogy merre jár?
2023. jan. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Minden szülő úgy gondolja, hogy ő nem "úgy" neveli a gyerekét... Az ötödikes lányom szülőijén az ofő név nélküp elmondta, miket csinálnak egymással a gyerekek, a legborzasztóbb fiú apja meg hangosan szörnyülködött, hogy hova fajul ez a világ, ő tudja, hogy az övé nem érintett, mert nem úgy neveli, de a többiek kicsit jobban odafigyelhetnének. Komolyan, kifordultam a padból a röhögéstől.
2023. jan. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
61%
,, a legborzasztóbb fiú apja " Azért ez erős kijelentés, a gyerekek nem maguktól tanulják ezt, és nem mindig otthon, ezt kölcsönösen tanulják el egymástól.
2023. jan. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!