Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A 16 éves fiam visszafogadta...

A 16 éves fiam visszafogadta a barátnőjét, aki 2x is megcsalta. Hogyan fogadjam ezt el?

Figyelt kérdés

1 éve volt együtt a kiscsajjal, amikor megcsalta 2 emberrel is. Nem tudom pontosan mi történt közöttük, de a megcsalás az megcsalás, tök mindegy, hogy csak csók vagy több is történt közöttük, ráadásul kétszer is.


Ennek lett is híre, mert foglalt fiúval lépett félre, és azóta a kislányt mindennek elhordják instagramon is, sokan ellene is fordultak, stb.


Mióta ez megtörtént, én már nem tudok rá lányként tekinteni, és nem tudok azóta normálisan hozzá állni. Én ennél kevesebbért is leköpném a fiamat, nem arra tanítottam, hogy másokkal játszadozzon, megcsaljon, kihasználjon, félrevezessen. Ehhez meg elég vastag bőr kell a pofán lenni, hogy kétszer is megcsalja 2 fiúval, majd üzengetésekkel, lelki zsarolással visszaédesgeti a gyerekemet, aki teljesen bele van zúgva a lányba.


2023. febr. 9. 19:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%
Neked ehhez semmi közöd.
2023. febr. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%
Valóban semmi közöd hozzá, kit szeret és miért.
2023. febr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
97%
Annyit tegyel,hogy légy a fiad mellett, ha harmadszor is át lesz vágva a feje, mert át lesz. Ne az ellensége légy, akármilyen nehéz is ilyenkor nem beleszólni és lebeszélni
2023. febr. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%

A te dolgod, hogy ott legyél neki. A véleményedet elmondhatod de neki kell megélnie a döntései súlyát főleg szerelmi ügyekben, nem tudod és nem is kell megvédeni a csalódástól.

Fájni fog neki, igen, de ez is az élet része.

2023. febr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
40%
Leköpnéd a gyereked? 👏👏 Igazi minta szülő vagy..
2023. febr. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
21%
Igazad van. Én a helyedben megtiltanám a fiamnak ezt a kapcsolatot. Ez később még rosszabb lesz. Amint idősebbek lesznek a csaj simán kifogja anyagilag és érzelmileg használni a fiadat és ugyanúgy megcsalja majd és szakít vele. Kitudja a fiad ezekután majd mit fog tenni. Jobb megelőzni a bajt azzal, ha már most eltiltod. Most utálni fog de később hálás lesz neked.
2023. febr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
93%
Inkább azon gondolkodj el a lány bírálása helyett, hogy miért nincs a fiadnak önérzete, mert abban több felelősséged van anyaként.
2023. febr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
24%
Bazd+ 16 évesen!!!! Ez rosszabb mint egy latinamerikai szappanopera....ja neeeem csak kamuuuuu
2023. febr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
37%

Ugyan már gyerekek. Mit gondoltál, hogy nem néz soha más fiúra. És mi az, hogy mindegy, hogy csók vagy más? Egy csók, pláne 16 évesen minden csak nem megcsalás.

Semmi közöd hozzá. Fiadnak is lesz még jó pár barátnője valószínűleg.

2023. febr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Nincs semmi közöm hozzá? De jó.

Pont hogy van. Idejön a házamba, a mi főztünkből eszik.


Még a látványa is taszít.

2023. febr. 9. 20:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!