Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A 16 éves fiam visszafogadta...

A 16 éves fiam visszafogadta a barátnőjét, aki 2x is megcsalta. Hogyan fogadjam ezt el?

Figyelt kérdés

1 éve volt együtt a kiscsajjal, amikor megcsalta 2 emberrel is. Nem tudom pontosan mi történt közöttük, de a megcsalás az megcsalás, tök mindegy, hogy csak csók vagy több is történt közöttük, ráadásul kétszer is.


Ennek lett is híre, mert foglalt fiúval lépett félre, és azóta a kislányt mindennek elhordják instagramon is, sokan ellene is fordultak, stb.


Mióta ez megtörtént, én már nem tudok rá lányként tekinteni, és nem tudok azóta normálisan hozzá állni. Én ennél kevesebbért is leköpném a fiamat, nem arra tanítottam, hogy másokkal játszadozzon, megcsaljon, kihasználjon, félrevezessen. Ehhez meg elég vastag bőr kell a pofán lenni, hogy kétszer is megcsalja 2 fiúval, majd üzengetésekkel, lelki zsarolással visszaédesgeti a gyerekemet, aki teljesen bele van zúgva a lányba.


2023. febr. 9. 19:05
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
81%

"Én ennél kevesebbért is leköpném a fiamat"


Mivan??? Egy kicsit csavard már fel a szeretetet a saját fiad iránt, mert kettőt pislogsz és a világ másik felére költözik, és ha szerencséd van évente egyszer hazalátogat karácsonykor...


Amúgy meg semmi közöd hozzá, ha nem sikerült olyan kapcsolatot kialakítani vele (és a köpdösős megjegyzésből valószínű, hogy nem sikerült), hogy magától kérjen tőled tanácsot akkor ez a vonat már elment, inkább maradj csöndben.

2023. febr. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
81%

Én 20 éves vagyok.

Jelenleg is ebben a helyzetben vagyok, megcsaltak két év kapdsolat után.

De 3-4 éve is 16 évesen is ebben a helyzetben voltam, 8 hónap után.

Azért jó hogy írok, mert átérzem a srác helyzetét..

Egyébként nekem azért volt rossz mert anyám konkrétan a csaj pártját fogta, mondogatta hogy előfordul az ilyen nézzem el neki stb stb..

Úgy is lett, átvert megint pár hónapra rá.

De viszont szerintem az sem jó ha nagyon beleütöd az orrod, és nem hagyod őt dönteni.

Mondd el a véleményedet, hogy ez a lány megbízhatatlan, fogadd vissza ha szeretnéd, de járj nyitott szemmel, és készülj arra hogy újra megteszi..

Ezt elmondod és kész, ennyit tudsz tenni

2023. febr. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
5%
Az idióta konzervatív szülők nem fogják fel,miatt,hogypoliamória
2023. márc. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!