Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A 16 éves fiam visszafogadta...

A 16 éves fiam visszafogadta a barátnőjét, aki 2x is megcsalta. Hogyan fogadjam ezt el?

Figyelt kérdés

1 éve volt együtt a kiscsajjal, amikor megcsalta 2 emberrel is. Nem tudom pontosan mi történt közöttük, de a megcsalás az megcsalás, tök mindegy, hogy csak csók vagy több is történt közöttük, ráadásul kétszer is.


Ennek lett is híre, mert foglalt fiúval lépett félre, és azóta a kislányt mindennek elhordják instagramon is, sokan ellene is fordultak, stb.


Mióta ez megtörtént, én már nem tudok rá lányként tekinteni, és nem tudok azóta normálisan hozzá állni. Én ennél kevesebbért is leköpném a fiamat, nem arra tanítottam, hogy másokkal játszadozzon, megcsaljon, kihasználjon, félrevezessen. Ehhez meg elég vastag bőr kell a pofán lenni, hogy kétszer is megcsalja 2 fiúval, majd üzengetésekkel, lelki zsarolással visszaédesgeti a gyerekemet, aki teljesen bele van zúgva a lányba.


2023. febr. 9. 19:05
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Mert akkor mi? Pont hogy 16 évesen bírni kéne magával, nem 2 pali alá is bemászni, úgy, hogy a harmadik, aki a barátja, bízik benne és mindent megtenne érte.
2023. febr. 9. 20:46
 12/23 anonim ***** válasza:
84%

De te nem tehetsz semmiről, ugye?🙄 Igaza van #7-nek. Tök mindegy, hogy ezt a lányt kidobja-e, a következő és a következő is hasonlóan fog bánni vele, mert a fiad hagyja. Azért hagyja, mert nincs önbecsülése, ami a családban alakul ki, nem felnőttként, szóval tényleg van közöd hozzá. Lehet, hogy a következő csaj nem megcsalja, hanem másként használja lábtörlőnek.

Ha nem bírod a látványát, a házadba nem vagy köteles beengedni, mondd, hogy találkozzanak máshol, ennyi. Főznöd se kell rá.

2023. febr. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
83%
Tök mindegy mit csinál a lányom remélem sose lesz olyan párja ahol az “anyos” így viselkedik és, hogy ennél kevesebbért leköpnéd a fiad. Szerintem te nem hogy nem az anyja vagy de nincs is gyereked vagy, ha igen nagyon sajnálom.
2023. febr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
98%

Az esküvőm előtt nem sokkal anyu azt mondta, hogy "gyerekem, hazahoztál néha olyan pasit, akire titkon reméltem, hogy nem látom többé, de most azt kell mondjam, jól választottál".

Hiába kérdeztem kire gondol, nem részletezte és soha nem éreztették, hogy az aktuális párom nem szimpi nekik, soha nem szóltak bele a dolgaimba.

Szerintem ez A minta. Így kéne hozzáállni mindenkinek. Hagyni megélni az ilyeneket, saját kárán tanulni, beszélgetni vele... Ha koppan, ott lenni mellette és átsegíteni rajta.

Amit tehetsz, hogy beszélgetsz a gyerekeddel, hogy bármennyire is szerelmes, ennél többre kellene tartania magát. Ha nem, hát sebaj... Majd amikor sérül, akkor sem elintézni azzal, hogy "én megmondtam", hanem valódi támaszt adni neki.

Még gyerek. Megtanulja a saját kárán. Mindentől nem tudod és nem is kell megvédeni.

2023. febr. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Jaj, mert ti vígan, mosolyogva néznétek azt, aki a gyereketeket megsérti, átb.ssza.
2023. febr. 10. 04:26
 16/23 A kérdező kommentje:
És igen, leköpném, akár tényleg is a gyerekemet, hogyha ilyeneket csinálna, mert ez undorító. Rohadtul nem korrekt, nem egyenes, sőt még gusztustalan is, hogy neki nem elég egy, de még kettő se, rögtön 3 kell a p....ájába, aztán megy a lelki zsarolás.
2023. febr. 10. 04:30
 17/23 anonim ***** válasza:
91%

Pedig hiaba eroskodsz semmi kozod hozza. Ha el akarod magadtol marni a gyereked egy eletre akkor hajra tiltsd el a csajtol. Szidd a csajt. Nyugodtan.

Ha jo kapcsolatot akarsz a gyerekkel akkor ne ereztesd, hogy utalod a valasztottjat, ha pedig ujra csalodik allj mellette.

2023. febr. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
84%
#16, a te nevelésed, ezt gondold végig, utána köpdöss bárhová még feltételes módban is
2023. febr. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
89%
A saját pacsker gyerekedet miért nem akarod leköpködni, amiért ezekután még szóba áll a csajjal?
2023. febr. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
legyél biztos pont, ahová vissza lehet húzódni a világ elől, el lehet panaszolni dolgokat, az öledben mint egy 5 éves. mert az ember ennyi idősen néha felnőtt néha meg kisgyerek. tudatosítsd benne, hogy rád mindig számíthat
2023. febr. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!