Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengednéd hogy a 15 éves...

Megengednéd hogy a 15 éves lány akit nevelsz a barátjánál aludjon ?

Figyelt kérdés

Férjem húgát mi neveljük . Nehéz eldönteni sokszor hogy mit engedjünk és mit nem mivel nem mi vagyunk a szülei , tanácsokat szeretnék kérni …

Megengednétek vagy nem ? 3 hónapja vannak együtt …



2023. febr. 17. 20:36
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
85%

Mennyi álszent ember 😂 ti mind 18+ vesztettétek el a szüzességeteket, mi? Plusz az megvan, hogy szexelni nemcsak este lehet 😏

Még nem voltam 16 mikor először alhattam a barátomnál. Kb 3-4 hónapja randiztunk. Apámék elég szigorúan neveltek, de ebben az esetben tudtak rugalmasabbak lenni és engedni az elveikből. Pontosabban nem, mert az elvük az volt, hogy nem mászkáljunk éjszaka az utcán, inkább aludjak ott a szilveszteri buli után. 10:00ra otthon kellett mindig lennem reggel. Bíztak bennem, mert iők neveltek, ismerték az értékítéletemet. Illetve ismerték a barátomat is. Btw az első alkalommal nem történt semmi. De még 1,5 hónap múlva is még csak a meztelenül osszebújásnál tartottunk. Pedig 19 volt a srác. Épp 16 múltam mikor konkrét szex is volt. Anyukámmal mentem el a nőgyógyászhoz fogamzásgátlót íratni.

Nekem is van egy lányom. És ha nem merném elengedni 15 évesen, akkor az azt jelentené, hogy valamit elrontottam a nevelésében.

2023. febr. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
84%

Őszintén szerintem felesleges tiltani. Igazàból szexelni együtt alvás nélkül is tudnak, mert ha akarnak akkor fognak, nem fog kelleni a szülő engedélye. Viszint akkor már jobb biztonságos, kényelmes környezetben, mint ki tudja hol, félve hogy rájuk nyitnak, stb...

Azok meg akik azt írjàk, hogy 15 éves lánynak otthon a helye éjszaka.... és ez a 15 éves lány a barátnőinél se aludt ott soha? Csak mert ha ebből a szemszögből nézzuk, akkor ez semmiben sem kulonbozik attol. Nyilvan vagyik a lany arra, hogy osszebujhassanak a baratjaval, es ez tok termeszetes dolog, nem ertem miert is kene tiltani ezt.

2023. febr. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
91%

Mielőtt ezt megengedném, megakarnám ismerni a fiút és úgy engedném meg, hogy a saját házunkban.

Mióta nevelitek egyébként?

2023. febr. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
88%

Engem engedtek, álszent lenne tőlem tiltani. Elsőre nálunk amúgy se történt semmi, aztán 16 évesen úgy kellett meggyőzzem az akkori barátomat hogy de akarom, ne kérdezgesse folyton, hogy "de biztos?"

Apukám amúgy nem akart engedni, anyukám győzte meg, és lenyelte a békát. Nem is kellett félteni semmitől, együtt voltunk 4 évig.


Csak azt kötném ki, hogy nem maradhat egész hétvégére, meg jöjjenek hozzánk is, illetve megismerném a fiút mielőtt belemegyek. Na meg nem minden hétvégén, menjen néha barátnőzni is! De ja, értelmes keretek között engedném, persze.

2023. febr. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
95%
A lányom 16 éves korától ott alhat a barátjánál, és ő is nálunk. Egyébként is folyton vagy nálunk, vagy náluk vannak. Velünk kirándul, velünk ebédel, családtagnak számít. Nyáron már kettesben fognak nyaralni, kempingezni és kajakozni.
2023. febr. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim válasza:
13%
Sokan nem értik, hogy itt nem a szex a lényeg, hanem a biztonsága.
2023. febr. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
87%
15-ös vagyok. De ha ottalszik a barátjánál és annak családjánál, akkor miért nincs biztonságban? Eleve van olyan a viszonyunk, hogy bemutatja, hazahozza a barátját. Kisikolás kora óta rendszeresen alszik a barátnőinél, osztálytársainál, nyaralni megy velük. Ez miért más? Sokkal inkább biztonságban érzem, ha tudom, hogy hol és kivel van, minthogy elkezdjen titkolózni, mert nem engedem neki. Egyébként ennyi idősen már többnapos osztálykirándulásra mennek, ott is történhet bármi.
2023. febr. 18. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
24%
Nos én nem vagyok álszent, és valóban 18+ voltam az elsőnél. Továbbra sem gondolom azt,hogy egy 15 évesnek a barátja ágyában lenne a helye,anno 15 évesen Nekem eszembe sem jutott a barátommal együtt alidni vagy lefeküdni,és nem azért, mert tiltva volt, de egy 15 éves még gyerek ezekhez akkor is így gondoltam, most is így gondolom.
2023. febr. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
88%
Attól függ. Ha a lányom megbízható és a fiút is ismerem, a szülei is belemennek akkor oké de csak hétvégén.
2023. febr. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
81%

Nem értem a sok álszent embert itt mint már páran írták.

Nem kell együtt aludni a szexhez pettinghez az nappal is megtörténhet

15-16 évesen miután bemutatta a barátját és a családját és megbízható miért ne.


Mint fentebb írták emlékszem anno amikor kilencedikes voltam az osztálykiránduláson meg a sulis táborban is sok szex volt

2023. febr. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!