Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengednéd hogy a 15 éves...

Megengednéd hogy a 15 éves lány akit nevelsz a barátjánál aludjon ?

Figyelt kérdés

Férjem húgát mi neveljük . Nehéz eldönteni sokszor hogy mit engedjünk és mit nem mivel nem mi vagyunk a szülei , tanácsokat szeretnék kérni …

Megengednétek vagy nem ? 3 hónapja vannak együtt …



2023. febr. 17. 20:36
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
64%

"Nem kell együtt aludni a szexhez pettinghez az nappal is megtörténhet"


Nyilván és éppen ezért nem álszentség.

Csinálja akkor, amikor nem vagyunk otthon. Neki is jobb lesz, nekünk is.

2023. febr. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
90%
Nekem megengedte az anyám, és én sem lennék elvből elutasító, de a körülményektől tenném függővé. Ki az, mi az, ismerjük-e, milyen ez a kapcsolat, mennyire megbízható, egyenes a lány stb
2023. febr. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
73%
Nekem megengedtek, ez 10 evvel ezelott volt. 10 eve vagyunk egyutt☺️
2023. febr. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
80%
Nem!!!
2023. febr. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
83%
Igen
2023. febr. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
26%

Az a baj, hogy itt a GYIK-en is, úgyszintén mint sok magyar, sajnálatos módon, buta p@raszt...


Én egy nagyon szigorú felnőtt férfi és 40 éves apa vagyok, ugyanakkor kedves és laza is.


A lányom nekem 16 éves, biztos, hogy nem engedném el. Fiú az én házamban meg nem alszik az biztos.


Volt barátja már, bemutatta, elhívta moziba. Semmi gond nem volt elengedtem. De én mint aggódó apa reméltem semmi gond nem lesz. Utánna a fiúval elbeszélgettem, hogy máskor is elviheti a pányomat, szórakozhatnak, de 1 dolgot jól jegyezzen meg! - amit Ő tesz a lányommal, én is azt teszem vele (szóval ha lefekszik vele, én is megb@szom a fiút). Megbeszéltük, megértette a srác, semmi gond nem volt.


Megjegyezném: Ügyvéd vagyok, ügyeltem nehogy megszegjek 1-2§-t. ;)

2023. febr. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
81%

Igen. de most őszintén, miért ne?

Ha szexelni akarnak, akkor azt lehet nappal a híd alatt is.

Ha meg nem, akkor mitől másabb ez, mintha az egyik barátnőjénél lenne pizsi partin?

2023. febr. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
86%

26


Ügyvédhez képest eléggé nem vagy tisztában a dolgokkal.


Ha a lányod megb@szattja magát valakivel, akivel akarja, az nem sért semmilyen törvényt.


Ellentétben veled, aki meg akarnál b@szni valakit, aki nem akarja.

2023. febr. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
91%

Pont tegnap jött fel a téma, hogy valakit 16 évesen sem engednek a barátjánál aludni, és a csajszi teljesen megértette anno amikor neki sem engedték, ő is ezen a véleményen van hiszen egy nem kívánt terhesség nagy gond tud lenni/ legalábbis ezzel érvelt. Ez igaz, teljes mértékben. De könyörgöm, szexelni nem csak éjszaka az ágyban lehet.

Szerintem inkább a felvilágosításra/önvédelemre kell nagyobb hangsúlyt fektetni.

Minél többet beszélgetni róla. Ha nőgyógyásznál nem volt, akkor elvinni, stb.

2023. febr. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
26%

Nincs gyerekem, de 15 évesen, 3 hónapos kapcsolatban nem engedném. Igen, nem csak éjszaka lehet szexelni, ezzel tisztában vagyok, fel is világosítanám és habár én kicsit korainak tartom ennyi idősen, ha nagyon akarja, úgyis meg fog történni. Átengedném a fiúhoz délután vagy átjöhetnének hozzánk, lehetnének egyedül is, de az ottalvást nem engedném, mert úgy gondolom, minennek eljön valamikor az ideje, egy 15 éves, kb 9.-es lánynak ez még korai. Mondjuk 17 évesen már engedném ha már egy ideje együtt vannak a barátjával, de ennyi idősen nem.

Nem vagyok még huszonévesen öreg, de már most teljesen máshogy látom visszanézve a dolgokat. Én alapvetően a koromnál érettebb voltam, de kamaszkorban pár év alatt rengeteget változik, érik az ember, teljesen más voltam 15 évesen és 18 évesen, tehát igenis számít az a pár év.

2023. febr. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!