Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális, hogy a fiam ezek...

Normális, hogy a fiam ezek miatt haragszik rám?

Figyelt kérdés

20 éves a fiam ès az utóbbi években nagyon titkolózós velem szemben. Volt, hogy fél év után tudtam meg, hogy van valakije és tavaly nyáron azt hazudta, hogy a haverjaival megy Balatonra, közben egy lánnyal volt. Félre ne értsen senki, nem azzal van a bajom, hogy csajozik csak nem értem miért kell ezt előttem titkolni.

A minap ittasan állított haza és elővettem, hogy miért ilyen velem.

Azt mondta, hogy nagyon rosszul esett neki, hogy 16 évesen miután szakított a barátnőjével és elmentünk vendégségbe, akkor én elmondtam, hogy szakítottak. Meg, hogy 14 évesen állítólag lekezelően beszéltem, a szerelmi életéről. Soha nem beszéltem lekezelően max mondtam neki, hogy nem feltétlenül ő lesz a felesége.

Normális, hogy ezek miatt bezárta magát nálam?



2023. ápr. 24. 17:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
Igen az. Megbízott benned Te pedig kibeszélted az Ő magán életét. Az én anyukám is sűrűn csinálta, nem is tudott senkiről csak a már férjemről*mikir komolyabbra fordult akkor tudta csak meg).
2023. ápr. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%

Egy részről meg lehet érteni.

14 évesen gondolom fülig szerelmes kamaszként "kritizáltad" a szerelmi életét.

16 évesen egy szakítás után "kibeszélted" a szerelmi életét és ezt akkor vehette úgy, hogy semmibe veszed a fájdalmát, veszteségét. (ne kérdezd a logikát, a húgom is ezt vágta a fejemhez mikor anyunak mondtam, hogy azért sír mert összeveszett a pasijával)


Szóval lehet nem akarja veled megosztani a magánéleti dolgait, mert még benne él, hogy kibeszélheted. Üljetek le és beszéljétek meg a múltat. Most már érettebb, lehet jobban megérti az akkori szavaidat.

2023. ápr. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%
Igen normalis, ezt Te cseszted el…
2023. ápr. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%

Teljesen normális. Amúgy se lenne kötelessége megosztani,mivel MAGÁNélet, annak beszél róla, akinek akar. Így meg pláne nem akar.

Egyébként a leírás alapján nem haragszik rád, csak nem tart arra érdemesnek, hogy megossza veled a nőügyeit.

2023. ápr. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
86%

Komolyan nem érted, miért titkolózik? Még el is mondta.

Ha valaki kibeszéli a magáneletemet nyilvánosan, annak soha többet nem mondok el semmmilyen intim dolgot. Ez ilyen egyszerű.

2023. ápr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
96%
Mondjuk elég árulkodó rólad az, hogy a kamaszok kategóriába írsz ki kérdést a FELNŐTT fiadról...
2023. ápr. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem meg egy sertodos rinyagep. Az ilyenekkel úgysem tudsz mit csinálni, mindenen fel fogja magát szívni. Szerintem nem foglalkozz vele, mindegy, hogy a csajaval nyaral, vagy a haverjaival.
2023. ápr. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

6: Én semmi nagy titkot nem mondtam el azzal, hogy szakítottak. Előbb-utóbb úgyis megtudták volna.

Kérdeztèk, hogy mi a helyzet a kislánnyal. A fiam csak a vàlát vonogatta. Mit mondhattam volna?

2023. ápr. 24. 18:46
 9/23 anonim ***** válasza:
95%

#8!Mondjuk, ha a vállát vonogatta, akkor ott volt ő is, tehát neked semmit nem kell mondani. Nem vagy te a magyar hangja. Ha akar, majd válaszol.

#4

2023. ápr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
97%
8-ra, kérdező, mondjuk SEMMIT. Mivel nem teged kérdeztek.
2023. ápr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!