Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális, hogy a fiam ezek...

Normális, hogy a fiam ezek miatt haragszik rám?

Figyelt kérdés

20 éves a fiam ès az utóbbi években nagyon titkolózós velem szemben. Volt, hogy fél év után tudtam meg, hogy van valakije és tavaly nyáron azt hazudta, hogy a haverjaival megy Balatonra, közben egy lánnyal volt. Félre ne értsen senki, nem azzal van a bajom, hogy csajozik csak nem értem miért kell ezt előttem titkolni.

A minap ittasan állított haza és elővettem, hogy miért ilyen velem.

Azt mondta, hogy nagyon rosszul esett neki, hogy 16 évesen miután szakított a barátnőjével és elmentünk vendégségbe, akkor én elmondtam, hogy szakítottak. Meg, hogy 14 évesen állítólag lekezelően beszéltem, a szerelmi életéről. Soha nem beszéltem lekezelően max mondtam neki, hogy nem feltétlenül ő lesz a felesége.

Normális, hogy ezek miatt bezárta magát nálam?



2023. ápr. 24. 17:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
95%
Semmit, elterelhetted volna a témát.
2023. ápr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 babyboom567 ***** válasza:
94%
A 20 éves fiad, nem KAMASZ hanem felnőtt.Nem kell megosztania veled a MAGÁNéletét.
2023. ápr. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
97%
Hát ...nem akarlak megbántani de ha valóban tettél megjegyzéseket a kapcsolatára ,vagy kiteregetted a szakítását....akkor ne csodálkozz hogy amit főztél azt most nagykanállal eszed.Ne gondoldd azt hogy egy fiúgyermeknek nincs lelke ...De van!!!!és abba szépen beletiportál.....kétszer biztos ...
2023. ápr. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
9%
Itt 14 évesek válaszolnak? Egy normális 20 éves felfogja, hogy 14 évesen nem párkapcsolata volt, csak jatszogatott egy kislánnyal. Ami pedig a szakitos sztorit illeti az anya csak annyit mondott, hogy szakítottak. Ezen talán nem kéne így besertodni, hogy x év múlva se mondja el, hogy egyáltalán barátnője van. Nem normális dolog. Meg is banthatta volna az anya, ha tényleg olyan dolgot mond el társaságban, ami magánügy. De ezek nem ekkora horderejű dolgok.
2023. ápr. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
89%

Ilyenkor a legegyszerübb a mártírt játszani,de hát én nem mondtam semmit....


Nem bízik benned,ne csodálkozz rajta!


Velem is ugyanez történt,"ártatlan"megjegyzések,beszólogatások,pletykálkodás...azóta nem mondok el semmit!

2023. ápr. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 harebell ***** válasza:
3%

Azért ne tegyünk már úgy, mintha ennyire jóvátehetetlen dolgot tett volna az anya. Nem mondom, hogy nem hibázott, de, hibázott, mint minden szülő, de felnőttként ne az befolyásoljon már, hogy érzékeny kamaszként mi esett rosszul. Az ember 14 évesen sok olyanon fennakad, amit jó esetben felnőttként már másképp lát. (Ez nem azt jelenti, hogy a kamaszkori érzelmi reakció nem jogos, hanem hogy ebből illik kinőni.)


Kérdező, te viszont ne hárítsd a felelősséget, a legrosszabb most, amit tehetsz, hogy "de hát nem is mondtam ilyet". Kérj tőle bocsánatot, engedj számára határokat és éreztesd vele, hogy megbízhat benned.

2023. ápr. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
87%

#14! Majdnem. Én például 41évesként válaszoltam.

Részemről hányni tudnék azoktól az emberektől, akik mindenkinél jobban tudják, hogy mi számít "nagy horderejű dolognak". Pont, mint a nárcisztikus anyám. Mi többiek tudjuk, hogy mindenkinek az a nagy horderejű dolog, amit ő annak érez. Mivel ő egy másik ember. Valószínűleg te soha nem fogsz idáig eljutni.

#4

2023. ápr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
12%
20 évesen egy férfi ül a fotelben, sörrel a kézben, aztán a meccset megnézni. Nem pedig hisztizik.
2023. ápr. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
17%
Normális, hogy akkor haragudott ezekért. Nem normális, hogy akkor nem mondta meg, hogy zavarja, ami történt, nem adott egy esélyt, hogy változtass pl a kommunikációdon, és nem normális, hogy 4-6 éve a sérelmieit dédelgeti, miközben nálad lakik, te tartod el (ez jött le nekem).
2023. ápr. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
21%
Több es mélyebb dolgok vannak ennek a hátterében, nem lehet igaz h 6 és 4 évig erre nem kérdeztél rá, nem vetted észre. Ha ez egyszer fordul elő valószínűleg megemésztette volna vagy olyan lenne a kapcsolatotok h megbeszéltek. Itt nagy zűr van ha ezek a dolgok most jöttek felszínre illetve
2023. ápr. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!