Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális, hogy a fiam ezek...

Normális, hogy a fiam ezek miatt haragszik rám?

Figyelt kérdés

20 éves a fiam ès az utóbbi években nagyon titkolózós velem szemben. Volt, hogy fél év után tudtam meg, hogy van valakije és tavaly nyáron azt hazudta, hogy a haverjaival megy Balatonra, közben egy lánnyal volt. Félre ne értsen senki, nem azzal van a bajom, hogy csajozik csak nem értem miért kell ezt előttem titkolni.

A minap ittasan állított haza és elővettem, hogy miért ilyen velem.

Azt mondta, hogy nagyon rosszul esett neki, hogy 16 évesen miután szakított a barátnőjével és elmentünk vendégségbe, akkor én elmondtam, hogy szakítottak. Meg, hogy 14 évesen állítólag lekezelően beszéltem, a szerelmi életéről. Soha nem beszéltem lekezelően max mondtam neki, hogy nem feltétlenül ő lesz a felesége.

Normális, hogy ezek miatt bezárta magát nálam?



2023. ápr. 24. 17:04
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem ezt majdnem minden anya elszúrja. És nem is értik, hogy hol a gond.

Emlékszem pl. általánosban volt egy fiú, aki tetszett, elmeséltem anyámnak. A reakciója az volt, hogy ő nem engedi, hogy 13 évesen udvarlóm legyen. Oké, hát akkor soha többet nem beszélek neki erről. Amúgy nem is volt a fiúm, csak tetszett, össze sem jöttünk. De ha esetleg kölcsönös lett volna, mégis mit gondol, mit csináltunk volna?!

Én is megfogadtam, hogy nem riasztom el a gyerekeimet, de valamit én is elkövethettem, mert az én lányom sem beszél ilyesmiről, és amikor kérdeztem, közölte vele, hogy semmi közöm hozzá. Ja, bocs.

A fiamnak volt alsóban egy kis szerelme, de azt sem tőle tudtam meg. Hát, én nem erőltetem, ha nem akarja elmondani, nem muszáj.

2023. ápr. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
65%

Mondjuk azt, hogy bocs, kérdezd a gyereket.


De persze a hozzád hasonlóak tökéletes szülőnek hiszik magukat azt még ők sértődnek meg, mikor a gyerek joggal és jó okkal titkolózik :D


Én is titkolózok, bizony, ugyanis szükségtelen, hogy a családom bárkinek

kibeszéljen, mint tennék, amint lehetőséget kapnának. Hát, nem, köszi.

2023. ápr. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
66%
Mondjuk én 34 vagyok, szóval majdnem tini, valóban :D
2023. ápr. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!