Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 18-19 evesen mar gyereke van?

18-19 evesen mar gyereke van?

Figyelt kérdés
Sokszor nemtudom hova tenni az egeszet,vagy hogy mire gondoljak mikor ilyen csajokkal ismerkedem.Vajon minden heten massal van vagy komoly kapcsolata volt es ugy csuszott be neki a baba.

2023. jún. 11. 19:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
97%
És? Nekünk ehhez semmi közünk
2023. jún. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
97%

Sok eset lehet

-A lány halálosan szerelmes

-Igen igen vannak olyan lányok, akik azt hiszik, hogy egy gyerekkel megfognak egy pasit, akár szerelem van, akár vagyon.

-Besikerült a gyerek, a pasi meg otthagyta, hisz ő még nem akar babázni

-esetleg meghalt a fiú, a lány meg megtartotta

2023. jún. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 NTBS ***** válasza:
87%
Mindenki története más.
2023. jún. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
76%

Felelőtlenség, mert nyilván 0 munka és élettapasztalata van. Én érett voltam, már 16 évesen egyedül laktam, de még én sem látom a 18-19 éves kori énemet alkalmasnak a gyerekhez.

A másik meg az, hogy nyilván azért lett gyerekük ilyen korban, mert lusták voltak védekezni, nem azért, mert erre vágytak.

Na meg manapság már nem nagyanyáink idejét éljük, hogy ilyen korban szüljenek a nők, mert a férfi nem tudja eltartani a családot, meg manapság sokszor le is lépnek igen hamar, még azok is, akik akartak gyereket. De az ilyenek nem tanulnak semmiből, szülnek még 2-3 gyereket, van, hogy külön apától... majd megy a Facebookon a sírás, hogy nincs munkájuk, a pasi lelépett, adakozzunk nekik. Nem tudom sajnálni az ilyeneket, csak a gyereküket, akiknek ilyen szüleik vannak.

2023. júl. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
45%
Védekezni is hülye, azt jelenti
2023. júl. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!