Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A hugom egy nála 7 évves...

A hugom egy nála 7 évves idősebb pasival jár. Hogyan beszéljem le róla?

Figyelt kérdés
Húgom 16 éves, a pasi pedig 23. Szóval már felnőtt férfi, akinek a saját korosztályában kéne nézelődnie. Mégis a húgommal van, és nyilvánvaló hogy csak ki akarja használni hogy ő tapasztalatlan. Egy hete jöttek össze. Húgom csak nekem mondta el, anyáékkal nem beszél meg ilyen dolgokat, és ezért is nem szeretnék nekik szólni mert azzal annyit érnék el hogy velem se beszélne már semmit meg. Mit csináljak? Hogyan beszéljem le a csávoról? Az a baj, hogy nagyon makacs, és nem lehet egyszerűen meggyőzni. Interneten ismerkedtek meg.
2023. jún. 24. 18:21
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
74%
Most komolyan én vagyok az egyetlen, akinek ez nem sok? Ugyan már, hisz egy 23 éves is még gyerek. A fiúk/férfiak sokkal később érnek. Nagy valószínűséggel az a 23 éves pasas PONT olyan szinten van, mint a húgod, de még lehet őt sem közelíti meg. NEM ÁLLÍTOM, hogy a világon az összes férfi éretlen ennyi idősen, de azért legyünk már őszinték... Sok"férfi" 40 évesen is mint egy kisgyerek. Na, mindegy.
2023. jún. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
10%
Pedofil a pasi, nem hagynám
2023. jún. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
3%
11, nálad sincs minden rendben. Nem egy normális kapcsolat
2023. jún. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
71%

Mintha egy 23 éves már felnőtt férfi lenne.. Ugyan már! 🤦


Nekem 4 évvel volt idősebb tinikoromban az akkori barátom, hát én voltam az érettebb kettőnk közül...

2023. jún. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
25%

Mit lát egy 23 éves egy 16 éves csitriben? Nem bantásból, de van baj a csavóval az tuti


Mutass neki elrettentő cikkeket a netes ismerkedésről is meg probalj észérvekkel

hatni Rá

2023. jún. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
61%
16 évesen 25 éves volt az első komoly kapcsolatom. 20 évesen össze is költöztünk, 25 éves koromig voltunk együtt.
2023. jún. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 A kérdező kommentje:
Természetesen nincs baj azzal ha valakik között nagyobb korkülönbség van. Én 18 vagyok és nekem is az idősebb, éretebb fiúk tetszenek, nem a korombeli kisfiúk. Nekem csak azzal van bajom hogy a hugom 13-14 évesnek néz ki max, és nem is annyira érett. Természetesen vannak 16 éves lányok akik érettek, de ő még nem az annyira, nincs tapasztalata a pasikkal sem, sosem volt barátja stb. Nem értem hogy ez az alak miért egy olyan lányra hajt rá, aki most fejezte be a 9.-et, és alacsony,vékony, mint mondtam 13-14nek nézik. Ahogy engem is annyinak néztek az ő korában, és most se néznek 18-nak. Félek hogy rá akarja venni olyan dolgokra, amikre nem szabadna csak mert nincs tapasztalata, és vágyik az idősebb fiúk elismerésére. Persze lehet hogy rendes csávó, de sajnos nem ez a tapasztalatom a férfiakkal.
2023. jún. 24. 21:13
 18/57 anonim ***** válasza:
59%
Az írásodból süt az önbizalomhiány, kivetíted a saját sikertelenségedet a testveredre azzal, hogy lehúzod a külsejét. Irigy vagy. Amivel semmi baj nincs, mert az irigység egy olyan vektor, ami megmutatja mire vágysz. Lehet tenni érte szvsz.
2023. jún. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim válasza:
60%
19: belőled meg a fusztráció süt. Nekem nem úgy tűnik hogy leszólta volna a tesóját és magáról is ugyanazt írta. "Engem is annyinak néztek az ő korában". Nekem inkább úgy tűnik hogy szereti is félti.
2023. jún. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
12%
Igazából a lőtéri kutyát nem érdekli, hogy egy kommentre ki hogy reagál, milyen szemüvegen keresztül. Én csak a saját kommentemért vállalom a felelősséget, az, hogy te vagy a kérdező hogy reagál rá, az a ti felelősségetek.
2023. jún. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!