Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A hugom egy nála 7 évves...

A hugom egy nála 7 évves idősebb pasival jár. Hogyan beszéljem le róla?

Figyelt kérdés
Húgom 16 éves, a pasi pedig 23. Szóval már felnőtt férfi, akinek a saját korosztályában kéne nézelődnie. Mégis a húgommal van, és nyilvánvaló hogy csak ki akarja használni hogy ő tapasztalatlan. Egy hete jöttek össze. Húgom csak nekem mondta el, anyáékkal nem beszél meg ilyen dolgokat, és ezért is nem szeretnék nekik szólni mert azzal annyit érnék el hogy velem se beszélne már semmit meg. Mit csináljak? Hogyan beszéljem le a csávoról? Az a baj, hogy nagyon makacs, és nem lehet egyszerűen meggyőzni. Interneten ismerkedtek meg.
2023. jún. 24. 18:21
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
87%
Bátyáméknál 10 év van bátyám és a felesége között,egézséges kapcsolatban élnek,3 csodás gyermekük született.
2023. jún. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
89%
Sehogy. Hagyd békén őket. Ha csalodik, akkor tanul belőle...egy korabeli melett is csalodhat. Lesz még sok ilyen.
2023. jún. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
4%
Mocskos alja pedofil
2023. jún. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
74%
Én 23/f vagyok, nekem a fiatalabbak tetszenek, szerintem sokkal egészségesebb mint egy negyvenes anyámhoz korban közel álló valaki, inkább az utóbbi gusztustalan számomra. Senki sem pedofil akinek tetszik egy 16 éves, csak sok hülye el van butítva az Amerikai tartalmak és youtubeon mindenkit össze pedofilozó ranterek által.
2023. jún. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
73%
Ez szerintem még rendben van, én azt nem tudom megérteni, amikor egy közel 40 éves, vagy akár 40 múlt pasi kezd ilyen korú lányokkal, 14-16 éves hiába hiszi magát felnőttnek meg lehet érettebb a koránál, de nem hiszem hogy van annyi élet tapasztalata, hogy észrevegye egy idősebb pasi valódi szándékait, nem azt mondom, hogy feltétlenül kihasználná, de az idősebb pasi tudni fogja hogyan varázsolja le a lányról a bugyit, és ha szerencséje van még időben észreveszi, hogy gáz van, ha meg nem, akkor majd leshet amikor a pasi huszonévesen dobja, mert már nem elég friss. De szerintem 7 év még oké, lassan 22 vagyok és a 16 még szerintem rendben van, ha mentálisan minden rendben van vele persze, ezt is figyelembe kell venni, 16 évesen ha szeretet hiányos pl. akkor kiszolgáltatottá válik, nekem meg nincs kedvem azon filózni, hogy most tényleg akarja azt az XY dolgot vagy csak azért menne bele, mert nem akarja hogy elhagyjam. Szerintem ha a húgod rendben van mentálisan, akkor feleslegesen félted, ha a srác csak megfektetni akarja, akkor inkább lesz nagyon rámenős, arról beszélj inkább vele hogyan tudja ezeket a dolgokat észrevenni, sokkal többet érsz el vele, mint a féltéssel és a tiltással.
2023. jún. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
66%
Miert szolsz bele ?
2023. jún. 26. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
100%
A 44.-nek teljesen igaza van, a pedofíliát már teljesen általánosan használják, és így mocskolnak be sok embert.
2023. jún. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
70%

23 eves fiu, nem igazan tud 20on eves nokkel ismerkedni mert az esetek nagy reszeben nem egy szinten vannak.

A pedofilia az amikor gyerek testre izgul, egy 16 eves lanynak mar nagyon reg kifejlett idomai vannak, szoros, kerekedik a teste mindenhol.

Igen, gyerek. De a teste nem ugy nez ki mint egy 5 evesnek

2023. jún. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
12%
Patkány pedofilok gyülekezete
2023. jún. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
23%
Elég gáz ha egy 23 éves férfi nem tud a korosztályában nőt találni..
2023. jún. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!