Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A hugom egy nála 7 évves...

A hugom egy nála 7 évves idősebb pasival jár. Hogyan beszéljem le róla?

Figyelt kérdés
Húgom 16 éves, a pasi pedig 23. Szóval már felnőtt férfi, akinek a saját korosztályában kéne nézelődnie. Mégis a húgommal van, és nyilvánvaló hogy csak ki akarja használni hogy ő tapasztalatlan. Egy hete jöttek össze. Húgom csak nekem mondta el, anyáékkal nem beszél meg ilyen dolgokat, és ezért is nem szeretnék nekik szólni mert azzal annyit érnék el hogy velem se beszélne már semmit meg. Mit csináljak? Hogyan beszéljem le a csávoról? Az a baj, hogy nagyon makacs, és nem lehet egyszerűen meggyőzni. Interneten ismerkedtek meg.
2023. jún. 24. 18:21
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
81%

"Az a baj, hogy nagyon makacs"

. Te is annak tűnsz.


Mégis miért gondolod, hogy le kellene beszélned bármiről?


Csak egy év különbség: 17 éves volt, én már 23. Ez volt 14 éve. Ma már a feleségem.

2023. jún. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
50%
23 évesen nagyon beteg dolog 16 évessel ismerkedni/ járni.
2023. jún. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
68%

"Mocskos pedofil vagy."


Ezt a privát üzenetet Te írtad? Csak mert egyrészt felvállahatod a véleménydet nyilvánosan.


Meg a tudatlanságdat. Idézem: "A pedofília (a görög παῖς, "gyermek" és φιλία "szeretet" szavakból) a serdülőkor előtti gyermekek iránti szexuális vonzalom, melyet a pszichiátria mentális betegségnek minősülő parafíliaként tart számon."

[link]


Ha valakinél 17 évesen még nem kezdődött el a pubertáskor az orvosi probléma. Nem az, hogy valaki egy bár hét múlva 18-at betöltő lánnyal összejön.

De ha nem is Te írtad, ha van gerinc az illetőben, vállalja fel a rágalmazását nyiltan, ne legyen gerinctelen.

2023. jún. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem is teljes mértékben pedofília, még ha szakszóval nem is nevezhető annak, akkor is a pedofíliához áll legközelebb. Nem véletlenül illegális. Általában amúgy is beteg emberek hajtanak ilyen fiatal lányokra, mondd meg neki.
2023. jún. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
83%

"Nem véletlenül illegális."

. Nem az.

2023. jún. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
11%

Undorító hogy vannak ilyen férfiak. Védd meg a hugodat tőle. Beszélgess el vele rendesen.

Ha meg nem hat rá jelentsd fel a palit kiskorú megrontásáért.

2023. jún. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
24%
Nem tudom mikor értitek meg, de felnőtt embernek semmi dolga egy tizenévessel mert beteg. 23 évesen max 18-19 évessel lehetne még ismerkednie.
2023. jún. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
15%
Szánalmas. Az ilyen korú férfinak azért kell ilyen fiatal lány mert a saját korosztálya szóba se állna vele, na meg kifejezetten az illegális korúak érdeklik. Majd nézd meg ha netán tartósan vele marad majd 18 évesen lecseréli egy újabb 15-16 évesre..
2023. jún. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
18%
A kérdésben említett férfi és az első válaszoló is nagyon gyanús, kiváncsi vagyok mit lehetne találni a harddrivejukon.
2023. jún. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
93%
Ugyanez a felallas volt mikor az első barátommal osszejottem, 6 évig voltunk együtt
2023. jún. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!