Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz gyereked láttad már...

Kamasz gyereked láttad már szőrösen? Mennyire szégyenlősek nálatok?

Figyelt kérdés
Hány éves korában láttad? Te az apuka vagy az anyuka vagy?

2023. jún. 25. 15:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Cicije a nőknek van, férfiakét mellkasnak hívjuk ha valahogy alájuk hívni. Egyébként megbeszélés kérdése. Ilyen korban ha valami probléma van a nemi szervukkel akkor az azonos nemű szülő höz fordulnak.
2023. jún. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Én is tudom, de ő cicinek hívja most mit csináljak. Az pedig nem törvényszerű hogy az azonos nemű szülőhöz fordulnak. Ő biztos nem fog a nemi szervével egyikünkhöz sem fordulni, szerintem nincs is gond vele, persze ha lenne sem tudnák róla
2023. jún. 29. 19:01
 13/21 anonim ***** válasza:
70%
akkor ezek szerint a kulcskyukon kukkoltad vagy honnan vetted észre, hogy betömte a kulcslyukat. Te se vagy normális kérdező... Ezek után azt várod, hogy a gyereked ruha nélkül flangáljon előtted...
2023. júl. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
sosem kukkoltam a kulcslyukon, de ott lakom, napi szinten használom az ajtót, én takarítok és látszik régóta hogy el van tömítve a kulcslyuk
2023. júl. 1. 19:04
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen láttam,de nem okoz problémát. 44N
2023. júl. 2. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, ha baj lenne, akkor szólna Neked vagy az apjának. Hány éves? Mikor láttad utoljára a Fütyijét? Hány éves volt akkor? Teljesen egészséges volt amikor utoljára láttad? (Hatramegy a bőr, nincs szukulet, stb.). Ha igen, akkor nem szükséges nézned a nemi szervét vagy a ,, cicijét”.
2023. júl. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Duci kicsit, hogy "ciciként" hivatkozik a mellkasára? Lehet az a baja inkább magával. Igazából szerintem a fiúk között is sok olyan van aki nem nagyon tudja elfogadni, hogy kamaszodik, és inkább bujkál. Nem szólt be neki senki, közelebbi rokon, nagyszülő? Lehet valami konkrét ügy miatt lett ennyire szégyellős, akár több éves sztoriról is szó lehet.
nov. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
nem duci inkább sovány, igen erről van szó, hogy nem tudja elfogadni, hogy kamaszodik és bujkál. Nem tudom hogy beszólt e neki valaki
nov. 23. 15:23
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Járnak az osztállyal úszni? Lehet hogy ott valaki megjegyzést rakott a nemi szervére hogy szőrös/kicsi/stb.
nov. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Sportol esetleg valamit? Lehet a soványsága miatt is beszólt neki valaki, vagy ahogy előttem mondják, egy társa esetleg vmiyen helyzetben piszkálta ezeket a jegyeit. Kínos erről beszélni, de azért megkerdeznem errol, nem azert mert neked aztan mutogatnia kéne, hanem mert nem akarod, hogy a későbbi életében még rosszabb legyen ,mert ez még tökre csak az eleje ennek a kamasz témának... Ha apukaval konnyebbnek gondolod, lehet neki kene vele beszelnie. Nehogy nagyobb gond legyen ebből.
nov. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!