Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kiskamaszoknak mit tennél a...

Kiskamaszoknak mit tennél a kertbe, amivel szeretne játszani, pihenni, sportolni? Medencén kívül. Nálatok mi van?

Figyelt kérdés
2023. júl. 8. 18:39
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Fészekhinta is nagyon jó ötlet, tetszik nekik.

Kosárpalánk nem jó mert laknak mellettünk, én sem szeretném ezt hallgatni fordítva.

9es igen szeretném ha a szabadban lennének nem a négy fal között ha már kertesben van szerencsénk lakni, nem a 8.on. Görkorcsolya, bringa is használatban van.

2023. júl. 10. 07:24
 12/26 anonim ***** válasza:
53%
Focikapu
2023. júl. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
12es ki nem állhatják a focit. Hála.
2023. júl. 10. 08:22
 14/26 anonim ***** válasza:
68%

Tollaslabda. :) Vagy nagyobb üzletekbe bemész, ott a sportszeres osztályon mindig lehet találni kinti játékot.


De egyébként pokróc, napernyő, társasjátékok, a3-as műszaki lap, egy halom rajzeszköz. :) Jó könyvek, innivaló.


Lehet barkácsolni is, virágkoszorút fonni, kavicsot festeni. Sok minden van.


Esetleg alakíthattok ki bowlingpályát is.

2023. júl. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
10-es vagyok, lemaradt pár dolog, mivel én arra gondoltam, amit kint is kell tárolni. Szóval kiegészíteném pár dologgal. Pl: tollaslabda, röplabda ( hálóval), akár a baseballhoz is lehet kapni felszerelést, vagy kezdő íjász szettet a Decathlonban. Nálunk még van itthon tapadókorongos labda, meg az a másik fajta dobálós ( amihez kemény labda van), frizbi, egy " húzkodós" labda ( erről még képet sem találok, de a zsinóron lévő fogantyúval kell a másikhoz " küldeni" a labdát, ez jó karerősítőnek is. )Gyephoki szett, Phlat labda, függőágy, lengőteke,célbadobás, stb. Esetleg csinálhattok otthon házi exathlon pályát, bringa vagy koripályát ügyességi feladatokkal, ezek mellett pedig olvasás, rajz, rejtvényfejtés, esetleg kincskeresés. Most hirtelen ennyi, de megkérdeztem a 12 éves lányomat is.
2023. júl. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Fú köszönöm szépen, nagyon jók, ebből már aztán lehet válogatni.
2023. júl. 11. 07:27
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

trambulin nekunk is van, de par percig erdekes nekik, pedig jartunk trambulin edzesekre is, tanitottak oket szaltozni.


epitettem SK egy fa jatszohazat csuszdaval hintaval, maszokaval, erdekes modon az is csak rovid ideig koti le oket, pedig nagyon rajta voltak.


szoval en nem zsufolnam tele az udvart mindennel. tollaslabda jo otlet.

2023. júl. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

#14 vagyok.


Én sem pakolnám tele az udvart és nélkülük vásárolnék pár játékot a sportosztályon, amiket egyenként adnék oda, nem egyszerre mindent. Nem is mutatnék meg mindent nekik. :) Legyen mindig egy valami, amire rákapnak, aztán ha megunják, lesz más, amihez nyulhatnak.


Ha van hely, akkor vegyetek néhány virág vagy fűszernövény magot és lehet őket is gondozni. Ha meg már van, akkor hurrá. :)


Lufi, vizibomba, óóóriás buborékfújó.


Töltsd le a pinterestet, nagyon sok kreatív ötlet van ott gyerekeknek is, amiket ők is megtudnak csinálni.


Ha van laptop, akkor vigyétek ki, zene bekapcs, youtube-ról lehet táncot tanulni.


Amúgy gyerekek még. Kitalálják magukat. :) Főleg, hogy a legtöbb tárgyat ki is lehet vinni.

2023. júl. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Ha már vizibomba: van többszörhasználatos, ami nem szakad szét
2023. júl. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Avair2010 ***** válasza:
74%
Egy valódi focikaput: talán oda rúgva halkabb a laszti. -Különben is: minden megy a magyar focistáknak, csak az még nem mindig, hogy el is találják mindig a kaput. Nem ok nélkül volt elégedetlen a szövetségi kapitány is. Pont a leglényegesebb dolgot szúrta el rend szerint a csapat, de még jó, hogy nem minden esetben. Meg aztán: mi köze hozzá a szomszédoknak, hogy mit csinálnak a gyermekek, pláne fényes nappal? Ha nem ébreszt fel vele éjszakás dolgozókat, akkor szerintem semmi. Nálunk is a gyerekek a közvetlen szomszédunkban labdáznak (igen, pattogtatják, amit az én szobámból sose hallani), mégis lazán alszik mellettük a bátyó, pedig éjszakás a munkában, és rohadt rosszul szokott nappal emiatt aludni, pláne a hét első munkanapja előtt.
2023. júl. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!