Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kiskamaszoknak mit tennél a...

Kiskamaszoknak mit tennél a kertbe, amivel szeretne játszani, pihenni, sportolni? Medencén kívül. Nálatok mi van?

Figyelt kérdés
2023. júl. 8. 18:39
1 2 3
 21/26 jozsoo válasza:
100%

Az összes eddigi hozzászóló egy kivételével csak a megvásárolható tárgyakkal akarja teleszórni a kertet.Ha már kert, akkor kertészkedni is lehetne! Nem?

Egy pár hasznos növény, amit öntözni, gyomlálni, vagyis gondozni kell, közben sok hasznos ismeretet szereznek.

Aztán ha minden jól megy, még egy pár ízletes paradicsom vagy bármi is lehet a jutalom.

2023. júl. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Én voltam aki a kertet ajánlotta. :) Kövessétek tiktokon Greens of Daisy-t, tök sok hasznos gyógynövényes dolgot tud mondani. Lehet limonádénak valót is eltenni.


Én tuti csinálnék a gyerekekkel növényes naplót, nyomtatott (és általuk színezett) vagy általuk rajzolt rajzokkal. Mellé írhatnak néhány sort a növényről, mire jó, mikor virágzik, mikor szüretelhető, milyen színű, milyen magas, mekkorára nő, mik az igényei meg néhány saját meglátást.


Mikroszkópot is lehet venni. Egy kis gagyit vagy két kis gagyit :) Nem csak jó szerepjátékos kiegészítő, de egy gagyival is érdekes a világ dolgait meglesni.

2023. júl. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Van külön kertjük, csak ők gondozzák, de azt ugye nem lehet órákig nézegetni. De nagyon ajánlom én is a kisebbeknek.

Amíg nyári szünet van, próbálunk együttes programot csinálni, mondjuk bringa, görkorcsolya, séta, ami nem házon belüli.

2023. júl. 15. 08:10
 24/26 anonim ***** válasza:
Én most néztem a youtube-on hullahoppos videókat. 😁 Tök jó, egyszerű kardiós gyakorlatok vannak vele, illetve vannak, akik táncolnak, trükköket csinálnak vele. Még nekem is megtetszett, szerintem jó hobbi lehetne a lányoknak.
2023. júl. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Jaj bocsi, sehol nem írtad, hogy lányok 😅 Nem tudom miért lányokra gondoltam csak. 🤦🏻‍♀️ Természetesen a srácok is hullahoppozhatnak.
2023. júl. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
20as, foci kizárt, lányok.
2023. júl. 23. 07:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!