Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Honnan tudtad meg hogy kamasz...

Honnan tudtad meg hogy kamasz fiad/lányod szexelt már?

Figyelt kérdés

Tőle, mástól?

Mikor? Meg aznap elmondta vagy hetek, hónapok múlva derült ki?


2023. okt. 20. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

A nővèremnèl úgy volt,hogy anyàm megtalálta a fogamzasgàtlót 15 évesen 😁

De hál Istennek jól alakult minden nàla

2023. okt. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
13%
92 - be törtènt
2023. okt. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Nem mondta el, de nem is érdekelt, magánügy. 17 évesen kérte előszőr, hogy ottaludhasson a barátjánál, de akkor már egy éve együtt voltak, biztosan hamarabb is csinálták. Fel lett világosítva és tudja, hogyha valami gáz van, akkor segítek megoldani.
2023. okt. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%

Sosem volt nálunk szó róla, én biztos nem mondtam sosem otthon, nem éreztem szükségét hogy a szüleim orrára kössem. Nem volt nagy bevallás, nagy beszélgetés, semmi.

Igaz mikor nemi életem lett már nem is éltem velük.

2023. okt. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mondtam el otthon, de biztos gohdolták 16 éves koromtól volt barátom.

A lányom nekem elmondta, mikor foglalkoztatni kezdte a kérdés a kapcsolatában. Beszelt arról, hogy készül rá és a felelmeirol.

2023. okt. 31. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!