Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Meséltek nekem vicces vagy...

Meséltek nekem vicces vagy esetleg ciki sztorit? :D

Figyelt kérdés
Tudom van egy csomó az oldalon de azokat olvastam már:S:D
2010. okt. 26. 16:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom,hogy ez megtörtént-e tényleg,de a Showder klubban mesélte Benk Dénes egyszer,hogy felszállt a metróra egy nő,és fehér bot volt nála,és hát mindenki úgy csinált,mintha nem venné észre,ezért Dénes odalépett a nőhöz,megfogta,és leültette az egyik ülésre.

Később aztán észrevette,hogy a nő kezében egy vékony felmosófa volt. :)

2010. okt. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%

A történet idején a fiam 3 éves volt a húgom kislánya pedig 5 éves. Éppen a 4-6 villamoson utaztunk egy szép nyári napon.A villamos televolt ezért a gyerekkel együtt álltunk.A gyerekek is kapaszkodtak,és előttük lévő széken egy igazi törpe ember ült.. Szóval a törpe bácsi szakállasan ült a székben és a fiam nézi-nézi.Majd megböki és rákérdez

-Bácsi te neked miért van szakállad?

-Mert megnőtt

- De hiszen te olyan vagy mint én..

- Igen,de nekem van szakállam..

-Én nagyobb vagyok,látod? ha kinyújtom a kezemet elérem anya cicijét! Látod? (és a fiam meg is mutatta neki,úgy hogy egyszerűen felemelte a kis kezét és a mellemhez ért.Hozzá kell tenni azt is,hogy a sors nagy mellekkel áldott meg így van mit fognia)

-Na te is eléred?

- (a bácsi mosolyog) Én is elérem,de nem hiszem,hogy anyukád örülne ennek...

- neee már!Te kicsi vagy,mert nem mered megcsinálni...

(már mindenki mosolyog,én pironkodok,és mondom a fiamnak,hogy nem szabad a bácsinak ilyet csinálnia..Hiszen ő felnőtt ember,és biztosan nem esik jól neki,hogy beszélsz vele..

- Bácsi.Bocsánat,hogy nagyobb vagyok..(már mindenki nevet,még a bácsi is..) De megszólalt a húgom kislánya is.

- Öcsike,ne bántsd a bácsit.Biztos nem szereti a spenótot.Nem győztünk a húgommal bocsánatot kérni a gyerekek őszinte,ártatlan szövegei miatt De a bácsi elkezdett hangosan kacagni,és azt mondta,hogy ezért is szereti a gyerekeket,mert ők nem játsszák meg magukat..Ha érdekli őket valami csak megkérdezik,és igyekszenek a kis gondolkodásukkal értelmezni amit hallottak.Örült annak,hogy nem furcsának tartották,csak pusztán nem értették,hogy ő miért ilyen kicsi ha felnőtt.

Képzeljétek meghívtuk fagyizni(jobban mondva a gyerekek hívták meg,mert elmondták a bácsinak,hogy egész nap jól viselkedtek így fagyizni készültünk a mekibe,és szerintük a bácsi is jó volt,ezért neki is jár a fagyi)Eljött velünk,és egy kellemes napot töltöttünk egy érdekes,csodás emberrel.Azóta már eltelt több mint 10 év,de még mindig jó barátság van a családok között..

2010. okt. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
17:00 az biztos ciki lehetett..
2010. okt. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Jajj kösziii:D Mindkettő jó..A második nagyon aranyos:D
2010. okt. 26. 17:14
 5/13 A kérdező kommentje:
Szerintem legalábbis..Vagyis az a része ahogy beszélget a bácsival
2010. okt. 26. 17:14
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

ma 17:11.

Nekem mondod..Azt nem is írtam le,hogy amikor a fiam mondta a törpe bácsinak,hogy mutassa meg,hogyha feláll eléri -e a cicimet,egy srác mély hangon odaszólt neki.

Figyu kölyök..Én jó magas vagyok de megmutathatom én is neked!" Na volt röhögés..

De ennek a cikis helyzetnek köszönhetem,hogy megismertem egy törpét(hiszen valljuk be sokan csak ennyit tudunk róluk,hogy alacsonyak),és tényleg jó ember,ő is meg a felesége is..

2010. okt. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Van nekem is egy vicces történetem. Vagy 9 éve történt. Én akkor 6, a húgom 2 éves volt. Egy nyári napon én ültem a hintában, a húgomat meg akkoriban szoktattuk le a pelenkáról és anyukám a fűre leguggoltatta és mondta neki, hogy oda pisiljen, ne a pelusba. Annyira megtetszett neki, hogy egész délután pelus nélkül volt és mindig egyedül akart pisilni. Egyszer aztán elesett és belement egy kavics a fenekébe. Beszélni sem nagyon tudott még, odaszaladt hozzánk és kiabálta, hogy Ana, Ana, lukakő, lukakő!! Mikor rájöttünk, hogy mit akar mondani, annyira nevettünk rajta, olyan aranyos volt. Azóta is mindig emlegetjük.
2010. okt. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2010. okt. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%

Utolsó linkelő vagyok. Pont most esett meg velem, el is mesélem amíg friss az élmény!

Éppen a babámat pelenkáztam ki, mikor csengetett a postás, ajánlott levél miatt.

A negyediken vagyunk, gondoltam végzek is mire felér.

Mikor megemeltem a fenekét, hogy alárakjam a tiszta pelust. Tüsszentett egy nagyot. Ennek következményeként nyakig lepisilte magát elgem pedig oldalba lőtt egy szép adag kakival úgy, hogy a pelusozó és a fél szoba olyan lett. Öltöztetés..

A lányom tűri azt ha pelenkázom, de az öltöztetés kész tortúra... Egyszerűen gyűlöli.

Abban a pillanatban ordítani kezdett, hogy vetkőztetni keztem.

Ekkor csengetett be a postás. A gyereket túlordítva jelzem neki hogy mindjárt...

Ráhúztam a body-t és karomba kaptam és úgy végigfosva, ordító gyerekkel a karomon kinyitottam az ajtót.

Szerencsére a postás megértő volt, és csak annyit kérdett a foltos fehér pulóverem felé és az ordító gyerek felé inve hogy "Rosszkor?"

Annyit mondtam hogy "Kicsit..."

De ahoz hogy aláírjam át kellett vennem a gyereket a másik kezembe. Rossz döntés volt, ugyanis szegényemet belenyomtam a kakiba.

Folyománya:

A gyerek tisztán, frissen fürdetve hüppögve alszik az ágyban (fürödni sem szeret)

Én meg indítottam egy mosást...


Remélem tetszik, sokat szenvedtem érte... XD

19/l

2010. okt. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
57%

Külföldön járok suliba és van egy fiú aki mindig cicának vagy valami cukiságnak hív. Elmentünk a községházára próbálni az igazgató búcsúztatását, de mivel mi nem léptünk fel csak néztük a műsort. Én az első sorban ültem a fiú pedig a harmadikban. Hátrafordultam hogy köszönjek neki és a haverjainak ő meg mondja nekem hogy ,,Szia cicám!" És elkezdődött a műsor. A próba után odajön hozzám a gyerek aki köztem és a ,,pasim" között ült, és megkérdezte fura magyarral: ,,Ti most jártok?" Én meg majd elsüllyedtem szégyenembe, nem tudtam hogy tud magyarul én meg közben a haját is jól kicikiztem -.-"

Ez pont ma történt!


12/L

2010. okt. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!