Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mikortól engenéd horrort nézni?

Mikortól engenéd horrort nézni?

Figyelt kérdés
Ha látod, hogy nézi mondanál neki valamit? 10-17éves gyereknek
ápr. 5. 06:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Annyi idõs kortól, amikortól nem engem kelteget fel, ha utána nem mer kimenni vécére éjszaka.
ápr. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A horrorkedvelő férjem is úgy véli, hogy nagy hiba volt, hogy már 10 évesen azt nézhette, amit akar. Jó pár film beleégett a retinajába, ami később meg se kottyant volna.

Én azt gondolom, hogy 14-16 év az a kor, amikor már nem kell kontroll.

ápr. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
14 éves kortól már csak vágtam egy fintort, de nem tiltottam. A középső idén lesz 13, ő szerintem még nem nézett ilyesmit titokban sem. A kicsi miatt viszont lekódoltam a netflixet, mert valami ijesztgetőset nézett rajta reggel 7-kor 8 évesen. Azóta tuti nem látott ilyesmit.
ápr. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
11 évesen már nagyban néztük. Mondjuk azóta félek is a sötétben. 😅 Olyan 13-14 éves kortól engedném.
ápr. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%
6évesen már néztem, semmi bajom nem volt, azóta is szeretem őket. Lehet nekem az volt a jó hogy a bátyám ott parodizálta közben, és lötte le a bakikat a levágott kézből látszott hogy lóg kinegy hal farok úgy verődött a kéz, így kb végig röhögtük a filmeket.
ápr. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%

Én még 14 évesen láttam a Bárányok hallgatnak-ot, ami nem egy kifejezett horror film, de nagyon összeszartam magam tőle. Azóta sem szeretem a horrort, pedig felnőtt vagyok.

Teljesen egyéni, hogy milyen életkorban, kire, milyen hatással van.

ápr. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

Ha rajtam múlna, soha, én fostos vagyok, felnőtt létemre nem tudom megnézni. 😅

A lányom most 13, simán néz horrort.

De már 1-2 éve barátnőjével is néztek, amikor ott aludt. Nyilván nem örültem neki, de szerencsére nem félt utána.

Velem 5 évesen nézette meg barátnőm a Freddie filmet, valószínűleg nem véletlenül nem tudok ilyesmit nézni azóta se. 🤣🤣🤣

ápr. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom. Én nem tudok ilyesmit nézni, amióta 15 évesen durva pánikrohamot kaptam az Ördögűzőtől. Azt fogom neki mondani, hogy mindig tájékozódjon, mit néz meg, ha nem tudja, való-e neki, kérdezzen, illetve ha sok, akkor azonnal álljon fel és ne nézze tovabb.
ápr. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Amikortól akarja.

Ha fél tőle, úgyse akarja.


Épp elég elvileg nem nekem való filmet néztem ahhoz gyerekként, hogy ne akarjam másnak megmondani, hogy mit nézzen.

ápr. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, én mikortól engedem. :D


Voltam gyerek, bármit megnéztem titokban, amit akartam.

ápr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!