Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A 13 éves lányom teljesen ugy...

A 13 éves lányom teljesen ugy viselkedik mint egy fiú! Soha nem vesz fel szoknyát, csak fiú baratái vannak, nem szeret se táncolni se énkelni csak focizni és gördeszkázni. Nem lesz baja?

Figyelt kérdés
Semmi lányos ruhát nem vesz fől mindenből fius kell neki . Késöbb nem lesz ebből vmi baj?
2008. febr. 14. 21:13
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
86%
Nekem minden (kicsit is ) normális barátnőmre ill a feleségemre igaz volt, hogy fiukkal szeretett barátkozni, mert a mai világban a lányokra erőltetett lányos dolgok, a kényeskedés, a divatolás, a cukiság stb eleve taszítják az értelkemsebb lányokat, és a bátrabbak, talpraesetebbek vagy szerencsésebben neveltek emiatt át is sodródnak a fiukhoz, akik normálisabbak (nem genetikailag, hanema a nevelésből adódóan). Mi a kislányunknak direkt minék kevesebb rózsaszín ruhát veszünk, és motorozni ugyanúgy imád, és az autkat motorokat imádja mint babázni. Mivel egyikről se neveljük le (remélelem) ezért majd megtalálja mi érdekli igazán, és az lehet műszaki terület, gondoskosással összefüggő dolog, báérmi a aqmi érdekli, függetlenül attól hpgy azt társasalom jkeléenleg fiusnak vagy lányosnak könyveli el. Mert amugy fiusnak tartják, mert nem hisztizik és nem sír ha elesik, pedig ez csak a normális neveléstől van, nem genetikus dolog......
2008. máj. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Anno én is inkább fiús voltam, sosem babáztam, nem hordtam szoknyát, a rózsaszíntől meg a mai napig feláll a szőr a hátamon. Aztán érettségi környékén volt egy übernőies korszakom, tűsarkúval, szoknyákkal, ami kb. két évig tartott, azóta pedig hangulatfüggő az öltözködésem. A bakancstól a miniszoknyáig, a mélyen dekoltátált toptól a kedvenc metálzenekarom pulóveréig (rocker vagyok, vállalom...) minden megtalálható a szekrényemben.


A fiúkkal pedig tényleg jobban ki lehet jönni, nekem mindig is fiúk voltak a legjobb barátaim valamiért... Egyébként pedig boldog párkapcsolatban élek immár két éve.

Táncolni, énekelni nem tudok, viszont szépen együtt tudok hörögni a kedvenc black metal bandáim énekesével, és egy időben nagy foci- és forma1-rajongó voltam. :P

2008. máj. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
100%

Én 17 éves vagyok, és én se szoktam hordani szoknyát, mert rühellem,meg sminkelni se szoktam magam "úgy" mint a többi lány.

Én se hordok olyan "felnőttes"kurva ruhát mint a többi lány, és ezért sem bírnak.Egyelőre nem si érzem szükségéta dolognak.Mindenki később nőiesedik, ezt kell elfogadni.

2008. jún. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne tessék aggódni,én is 14 éves vagyok,és emlékszem 12 éves koromban pont így viselkedtem én is.Most normális "csajos" életmódot élek.Viszont én még most is inkább a fiukkal szeretek beszélgetni és hülyülni,szerintem megbízhatóbbak mint a lányok,és rám jobb hatással is vannak.
2008. jún. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
85%
nem lesz semmi baja van eghy 20 éves lány ismerősöm aki ugyanez csak pepitában autószerelő és ha keménykednek vele összeveri őket bagyon kedves megminden de ő ilyen mink elfogadtuk és kész mink igy RAJONGUNK érte mert ő legalább nem egy hisztis pláza cica és van benne valami különleges!
2008. júl. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
0%
emo.Cijja!L/12.Én is fius wok.Úgy is nézek ki de jól ál.Fekete cucokba szoktam járni fekete gördeszka.Útálom a Hello Kitty-t Barbiet és a rózsaszínt.:)Ez alap!A stilusom is megfelelő.:)
2008. dec. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
0%
emo.Hy!Én is fius tipus wok.Fekete cucok,csőnadrág...Rövid hajam van(fius)és jól is ál.Utálom a szoknyát,hello kitty-t és a barbie-t(hisz ez ALAP).Csak gördeszkázni szeretek.Nem lesz baja.sztem.
2008. dec. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
84%

Én is ilyen vagyok,és ennyi idős is.Mondjuk nekem lánybarátaim is vannak,de én egy kezemen meg tudom számolni,hányszor volt rajtam szoknya,énekelni,táncolni nem tudok,viszont,ha olyan az idő,akkor farmer meg bőrdzseki,és nem a mai divatzenét hallgatom,hanem rockot.Steppelt dzsekit is csak azért húzok fel,mert mínuszokban nem vehetek fel mást.

Szerintem nem lesz belőle baja.A "menő csajszik" az iskolában szinte ugyanúgy néznek ki,szándékosan nyávogós hangon beszélnek,egyfolytában elfoglalják az egész WC-t,szinte bemenni se lehet,mert persze WC-zni,meg szemet festeni egyedül nem lehet,kényeskednek,bőgnek,ha elesnek,szóval szerintem örülj,hogy a lányod nem ilyen.Nem is lesz belőle semmi baja,bátor,talpraesett lány lehet.

2009. jan. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
14%
Hát igen. Sokan szenvednek Gyerekkori nemi identitászavarban.
2009. febr. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Szerintem normális. Én amiotta én választhattam, hogy mit vegyek fel azóta fius cuccokat hordok. A szoknyát utálom. És a foci egy jó sport(L).

14/L

2010. dec. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!