Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen volt a 18. szüinapotok?...

Milyen volt a 18. szüinapotok? Mit kaptatok? Mit csináltatok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 23:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem én, de a tesóm idén lesz 18, augusztusban. Megy Barcelonába és kap köldök pc-t :)
2011. jún. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már elég régen volt, mert 30 vagyok, de nagy buli volt. Megleptek a barátaim, voltunk vagy 30-an a kedvenc szórakozó helyünkön. Nem is sejtettem semmit, csak mondták, hogy menjek, mert baj van. Aztán ott álltak egy hatalmas csokor virággal és egy tortával, meg pezsgővel, hogy már leláisan ihatok. :) Nagyon jó volt. A szüleimtől pedig lakás-előtakarékosságot kaptam.
2011. jún. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó volt. Koncertre mentünk pár haverral. Utána pedig jót beszélgettünk. :) Meg persze az ivás sem maradt el, persze csak kulturáltan. :D

18L

2011. jún. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, hogy válasz nélkül csatlakozom, de pont ajándékügyben szeretnék ötleteket egy 18 évesnek... :)
2011. jún. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont tavaly volt, Novarock-on fellépett a nagy kedvencem és oda kaptam egy egész hetes belépőt a legjobb barátaimmal:D
2011. jún. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

egy nagy szalonnasütés volt a barátaimmal... mikor kiléptem az ajtón rám szórtak vagy 60 tonna konfettit.. :D a negyedét lenyeltem, de a többi még most is előkerül néha... ez néhány óráig vicces, aztán idegesítő, de pár évvel később találni itt-ott még egy kis konfettit megint vicces :D


Egyébként is a vicces ajándékokra mentek rá a barátaim :)

kaptam hatalmas buborék fújó.. kardot.. :D

de jó volt, mert volt egy kis szél és minden tele lett buborékkal :D

Meg nagy felfújható kalapács... szóval csak vicces dolgokat..

Meg borokat... amit nem szeretek, különben meg elég személytelen ajándék... főleg ha valaki nem szereti...

De ha valakinek a kedvenc italát adod, az szerintem tök jó.

Egyébként nem ittunk sokat... de amikor a baráti társaságból az utolsó emberke is betöltötte a 18-at, akkor csúnyán eláztunk... mi akkor ittunk először, szóval nekünk élmény volt... :)



Családtól meg egy digitális fényképezőt kaptam.

2011. jún. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én még nem vagyok 18, de a bátyám igen. Van egy másik lakásunk, ami tök üres, és próbáljuk eladni, bátyámat elküldtük oda, hogy fűtsön be, hogy ne legyen olyan rohadt hideg ott - télen van a szülinapja -, és odahívtük a haverjait és ott buliztak. :D Előtte limuzinnal elmentünk egy étterembe ebédelni.
2011. jún. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Hát...nekem mondogatták a barátaim, hogy micsoda buli lesz majd meg minden. Aztán délután megcsörrent a telefonom, egy barátnőm hivott, boldog szülinapot kivánt. Nem történt semmi. Egész este csak vártam, de nem hivott senki. Szüleimtől kaptam egy laptopot, mert előtte egy ősrégi gépem volt, barátomtól pedig egy zenedobozt, mert azokat imádom. Nővérem pedig a kedvenc parfümömmel lepett meg, aminek szintén örültem. Na meg a szokásos mamiféle torták is jelen voltak. Szóval nem volt rossz, mert igyis nagyon örültem, csak az esett rosszul, hogy igy igérgettek...


Egyébként egyik barátnőmnek nem rég volt a 18. szülinapja, meglepipartyt szerveztünk neki egy kis kocsmában. Nagyon örült neki, mert azt hitte, csak hárman megyünk iszogatni.Tőlem táskát kapott, amit én varrtam neki. :)


18/L

2011. jún. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%

Én olyan helyzetbe vagyok, hogy a 2 legjobb haverommal pár nap eltéréssel születtünk, így a bulit azon a hétvégén tartottuk. Három 18 éves egy bulin, most gondoljátok el...:) Először kiakartunk bérelni egy helyet, de az túl drága volt, így az egyik szülinapos havernál tartottuk. 31-en voltunk, a buli meg fenomenális volt. Féltünk, hogy nem lesz jó, mert 2 hónappal előtte szervezkedtünk, de nagyon jól sikerült. Aki ott volt mindenkinek az élete legjobb bulija volt (ezt még most is tartják 3 év elteltével). Felülmúlni soha nem fogjuk ezt tudni. Több mint 40 ezer Ft. értékbe vettünk csak piát, és még majdnem mindenki hozott magával egy üveg valamit. Reggel a takarításkor egy doboz sört találtunk, más minden elfogyott (az is csak azért maradt meg mert leesett, és nem látta senki), szóval termelés is volt rendesen. Akkora felfordulást, és rendetlenséget hagytunk az egész házba, hogy azt elmondani, és elképzelni nem lehet, látni kellett volna. 2 napig takarítottunk de hetekkel / hónapokkal később még mindig lehetett látni a bulinak a nyomait. Januárba volt, esett kint az eső, sártól elkezdve hányáson át minden volt a padlón, a nappaliba a fehér kőből semmit nem lehetett látni a végére. Azt sajnálom, hogy a kupiról nem csináltunk 1 képet se... Rengeteg olyan dolog történt amire abszolút nem, és sok olyan is amire csak képekbe emlékszek. Úgy szoktam fogalmazni, hogy felejthetetlen buli volt, mégis sok mindenre nem emlékszek:) Mai napig rengetegszer szóba jön az egész:)

21/F

2011. jún. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!