Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lehet hogy pitiáner probléma,...

Lehet hogy pitiáner probléma, de hogy nyugodjak meg?

Figyelt kérdés

az hogy egyre jobban azt érzem hogy nagyon szeretném kifejezni magam az öltözködésemmel. konkrétan egy divatos irányzatra gondoltam, kissé rockosabb feelinggel, de meglegyen az a bizonyos "művész-stílus" is benne. csak zsebpénzt nem kapok, anyukám meg sosem akar eljönni velem vásárolni mert hogy van ruhám és hogy minek több? én pedig mindig vágyakozva nézem az interneten vagy újságban a ruhákat, hogy ez a kabát, ez a csizma, ez a sál, és a fejemben vannak újabb meg újabb kollekcióötletek.. természetesen akartam dolgozni menni de mindenhol 18 év a korhatár.

egy különleges stílust akarok kiépíteni ami a szmeélyiségemet tükrözi, kicsit vadabb, divatos, kicsit rockeres, kicsit hippis, amolyan művész-stílus..

de a valóéletben meg még mindig ugyanazokat a tömegcuccokat hordom mint bárki más...

14/L


2011. aug. 11. 16:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ird le, rajzold le az elkepzelt stilusodat. Akar hasznalhatod penzkeresesre a jovoben. Addig mig nem dolgozol, anyukad oltoztet, fogadd el. Majd ha sajat penzed lesz, akkor olyan stilust veszel amit akarsz.
2011. aug. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanez a problémám, csak még hozzájön a túlsúlyom is, ami miatt csak kevés ruha áll rajtam normálisan. Engem is érdekelne a (szerintem nemlétező) megoldás, úgyhogy várom a válaszokat.
2011. aug. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
a megoldás pedig igenis létezik. ha nem csak divatból akarsz "művész"nek látszani, akkor meg tudod oldani, hogy a régi tömegcuccaidat átalakítod. teszemazt egy egyszínű pólóra festesz valamit, rávarrsz valamit, egy nadrágból szokn yát csinálsz, feldobod kiegészítőkkel, satöbbi :) kiegészítőket pedig mindenből tudsz csinálni. régi szines gombok, fa gyöngyök, söröskupakok, söröspöckök, BÁRMI :) én is ezt szoktam.
2011. aug. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
szórólapozásra gondoltam..
2011. aug. 11. 17:30
 5/10 anonim ***** válasza:
kevésbé kreatív...
2011. aug. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
úgyértem hogy úgy szerezhetnék pénzt..
2011. aug. 11. 17:46
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tömegcuccokat akarsz akkor felejtsd el az ujságban, plázában látott cuccokat , mindenki azokat hordja.

Amugy ennyi idősen teljesen normális hogy jól akarsz öltözködni meg saját művészi stilus ilyesmi.... de ki fogod nőni, majd ha napi 8-10 órákat dolgozol te se fogod érteni a lányod öltözködési dilemmáit:D

addig viszont a megoldás! : alakitsd át a cuccaidat. Van egy barátnőm ... olyan ruhái meg táskái vannak.. és ebből amugy pénzt is tudnál keresni, ő 5-6000 ft-ot simán kap egy egyszerű vászon táskáért mert ötletes szines és tényleg csak 1 van belőle:) szóval próbálj ügyeskedni

2011. aug. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát van 1-2 eldugott bolt ami olyan ruhákat árul hogy tökre különlegesek..
2011. aug. 11. 17:50
 9/10 anonim ***** válasza:
Turizás+megtanulsz varrni,és a készen vett ruhák árának a töredékéből ki tudod hozni az egyedi ruhákat.
2011. aug. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

ha a turkálóban, vagy másik városokban vásárolsz, akkor könnyen egyedi stílusúvá válhatsz:))

remélem , tudtam segíteni


Ui.:Nem gáz a turkáló!

2011. aug. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!