Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy legyek újra jóban a...

Hogy legyek újra jóban a nővéremmel?

Figyelt kérdés

Régebben annyit beszélgettünk, együtt mentünk majdnem mindenhova, de amióta cigizek, bulizni járok és iszok (nem tagadom,de ilyet csinálok), és el szoktam venni a ruháit mert olyan jók,sminket mindent,és megharagudott rám. Ő sokkal vékonyabb nálam,és nem egy ruháját tönkre tettem már,és eddig egy szobában aludtunk,viszont tegnap külön költözött,mert nem bírja hogy elvettem a ruháit,kikészült idegileg,és az összes sminkjét,tegnap vett újakat. Nem tudok mit tenni,ilyen vagyok. Akárhogy is próbálok vele kedves lenni,nem enged be a szobájába, és nem áll szóba velem,csak olt.

14L a tesóm 16L


2011. nov. 4. 12:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem csoda ha ilyen viselkedéssel haragszik Rád. Arra még nem gondoltál, hogy megváltozz és újra a régi legyél? Neked kell változtatni a viselkedéseden!
2011. nov. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen iszol, cigizel, bulizni jársz?

te normális vagy? és még gondolkozol miért nem bír a nővéred?

ha olyan ruhákat akarsz mint az övé ne vedd el az övét, menj el vele a boltba és keress magadnak is egy jó méretet.

sminket vegyél magadnak, biztos találsz jobbat is.

kérj tőle bocsálnatot is.

2011. nov. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Úgy legyél jóba vele, hogy többet ilyeneket nem teszel....Nem veszed el a ruháit,cuccait.Nem füstölsz (te jó ég 14 évesen dohányzol???minek kezdted el, honnan szerzel rá pénzt?vagy a szüleid támogatják?) , ha dohányzol, biztosan igazán "kellemes" lehetett veled egy szobában lakni...Nem elég, ha kedves vagy hozzá, bizonyítsd neki, hogy nem csak azért barátkozol vele, hogy elvehesd a gönceit.
2011. nov. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

1. Ne vedd el a tesód cuccait.

2. Mutass rá hajlandóságot, hogy le akarsz szokni a cigiről

3. Buli helyett menjetek el a testvéreddel kirándulni, kávézóba stb.

4. És mi az hogy ilyen vagy? Az hogy lopsz, saját döntés, az hogy bulizol saját döntés stb.

Komolyan, üljetek le és beszéljétek meg.

2011. nov. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2011. nov. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

"42F"

De, szerintem is az anyja írta ki...

2011. nov. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
te egy hülye p*csa vagy,tudod milyen szar érzés ez a nővérednek,legalábbis nekem az amikor az én nővérem veszi el az én cuccaimat,én meg nem tudok mit felvenni,de persze ő az idősebb és neki mindent lehet.ha te az én hugom lennél,és innál,cigiznél,már rég halott lennél.
2011. nov. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem apám írta ki.

Főleg hogy nemis ismeri ezt az oldalt.

2011. nov. 4. 14:27
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, de te egy idióta vagy! Nem csoda ha haragszik rád, én már rég kinyírtalak volna. Semmi tisztelet nincs benned? Ha már magad nem tiszteled és tönkreteszed magad piával meg cigivel, legalább a tesódra lennél tekintettel és az ő cuccait ne szarnád szét. Legalább annyi van benned hogy beismered és nem tagadod.

Ha megint jóban akarsz lenni vele, először is kérj bocsánatot, de őszintén!

Másodszor, szétnyúztad a ruháit, ezért vegyél neki cserébe újakat, akár a zsebpénzedből, hogy lássa komolyan gondolod!

Harmadszor pedig adj neki időt! Nyilván nem fog egyből a nyakadba ugrani, elvesztetted a bizalmát és azt sok időbe telik visszaszerezni, ha egyáltalán vissza lehet.

Én a helyében jó darabig nem állnék szóba veled. Szóval szerintem változz meg és légy türelemmel.

2011. nov. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Pont meg is érdemled ezek után.
2011. nov. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!