Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy legyek újra jóban a...

Hogy legyek újra jóban a nővéremmel?

Figyelt kérdés

Régebben annyit beszélgettünk, együtt mentünk majdnem mindenhova, de amióta cigizek, bulizni járok és iszok (nem tagadom,de ilyet csinálok), és el szoktam venni a ruháit mert olyan jók,sminket mindent,és megharagudott rám. Ő sokkal vékonyabb nálam,és nem egy ruháját tönkre tettem már,és eddig egy szobában aludtunk,viszont tegnap külön költözött,mert nem bírja hogy elvettem a ruháit,kikészült idegileg,és az összes sminkjét,tegnap vett újakat. Nem tudok mit tenni,ilyen vagyok. Akárhogy is próbálok vele kedves lenni,nem enged be a szobájába, és nem áll szóba velem,csak olt.

14L a tesóm 16L


2011. nov. 4. 12:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Azt értsd meg, hogy ezzel a viselkedéssel magadnak ártasz, totálisan elvágod magad előtt az utat, hogy normális ember legyél.

Unokatesóm is ilyen volt, mint te, aztán addig pattogott, míg egy buliban halántéktól állig megvágták az arcát, és oldalba szúrták. Az arcán egy hosszú, 2 cm vastag fehér heg van, az oldalán meg egy fehér hegtömeg. Képzelheted, hogy néz ki....

2011. nov. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Most meg ő vette el a hajvasalómat, azt mondta hogy nincs ruha-nincs hajvasaló.

Igazságtalan!!!!

2011. nov. 9. 18:23
 13/13 anonim ***** válasza:
úúúgy feltudnak húzni ilyen ostoba kis pi*ák.
2011. nov. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!