Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak? Hogy vezessem...

Mit csináljak? Hogy vezessem rá őket hogy ne piszkáljanak?

Figyelt kérdés

Van két osztálytársam. /két srác/

Eléggé elegem van már belőlük. Sajnos nagyon durván beszédhibás vagyok. És ha együtt vannak /mondjuk néha klün is/ egy folytaában ezzel szekálnak. Eléggé unom már ezt. Osztállyal annyira nincs jó kapcsolatom /mondjuk nem is vagyunk rosszban/ De nem tudok mit kezdeni velük.

Max. egy hétig birják türtöztetni magukat, tovább nem. Osztály főnök magasról tesz róla.

Pedig tényleg olyan a két gyerek hogy órán ordibálnak dumálnak mindent csinálnak. Engem szapulank... /magyar orán főleg szokásuk/

Mikor lecs*szte a magyar tanár az egyiket akkor bírta 3 napig.

Már komolyan azon gondolkodok, hogy egyszer o.fő.in felszolalok és megmondom a véleményem. /hagyják abba mert ők szívják meg ezt többek között értem azt is hogy az egyik nem tanköteles már és befenyítem hogy ha beszól mégegyszer ő vagy a haverja akkor az legyen az utolsó napja a suliba, mert ha külön vannak akkor nem csinálják/ Meg így órán megkérdezem a többieket hogy kiket zavarja pl hogy órán se tudják befogni és hátha de nem tudom....

/igazgató meg amúgy is ha kérdezi valamelyik szaktanárt ugyis elmondják hogy nagyszájúak én meg hogy olyan nagyon csendes és nyugodt vagyok.../

17/l 11.esek vagyunk


2011. dec. 5. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia. A legjobb, ha sehogy se vezeted rá őket. Ha látják, hogy gondolkodsz a "probléma megoldásán", akkor még inkább örülni fognak, hogy téged zavar az egész, és még jobban piszkálni fognak. Ha azt látják rajtad, hogy "lesz.arod" őket, akkor békén fognak hagyni mert látják, hogy nem vagy vevő rájuk...


A mi sulinkban is volt egy erősen beszédhibás fiú, nagyon dadogott. Tudod mi a vicc, hogy azóta sem láttam olyan helyes fiút, mint ő volt! :)


Na lényeg a lényeg, hogy mi is mindig ugrattuk szegényt, a fene gondolja gyerekként, hogy ez ilyen rosszul tud esni a másiknak. Szóval ne vegyél róluk tudomást...

2011. dec. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha akarod megverem őket :D
2011. dec. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, figyelj, pár éve velünk is volt, hogy nem lehetett figyelni, mert együtt néhányan állandóan hangoskodtak órán, midnen tanár lecseszte őket eleinte, de aztán sajnos nem igazán tettek ellenük semmit, így én megmondtam az osztályfőnöknek is egyenesen, hogy ez nem normális, de nem értek el tovább sem igazán célt... Aztán elmentek onnan szerencsére. Mondjuk az, hogy a beszédhibád miatt szekálnak, kimondottam szemét dolog...:S Nyugodtan cseszegesd az osztályfőnökötöket, hogy valamit csináljanak, viszont ne süllyedj le a szintjükre semmiképp, nem hinném, hogy azt az örömet megérdemelnék.


18/F

2011. dec. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!