Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, mikor ittatok...

Kamaszok, mikor ittatok életetekben alkoholt, mikor voltatok először részeg és hogyan?

Figyelt kérdés
kort, nemet is írjatok
2011. dec. 13. 10:17
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
12 évesen haverokkal,sokat...lány vagyok
2012. aug. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

15 leszek 9 nap múlva.

Olyan 8 éves lehettem, amikor egy lagziba a sima pohárba volt a pálinka, amit én sikeresen ásványvíznek gondoltam. Meg is húztam, majd aludtam egy jó órát. De mindenre emlékszem, még arra is, hogy nem mertem kiköpni így lenyeltem. Ettem rá kenyeret meg mindent, de csak most nyáron bírtam inni egy kis páleszt. Eddig bulikon megkóstoltam, nyelvvel, de nem bírtam. A sört nyár elején még nem tudtam meginni, augusztusban már egy 2 deci lement, most meg alkalom adtán már 3 doboz sör, meg 1-2 feles. Ha van kivel. Magamba soha, pedig itt a pálinka is a szobámba. De meg se látszik rajtam, el se akarták hinni, hogy 3 doboz sört, meg 2 felest ittam. Úgyhogy nem akarok berugni, mert kipukkanna a gyomrom. Jól bírom az alkoholt. :) Csak van, aki nem bírja, hogy én bírom.

Akivel először ittam is csak nézett, hogy ugyan annyit ittunk, és nekem mégsincs semmi bajom, pedig ő már egy éve iszik alkalmanként.

2012. aug. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

14 évesen kóstoltam meg először. AMikor alkalom van /barátokkal bulizunk, edzőtábor ünnepek/ akkor iszok mértékkel. Viszont hiába iszok alkoholt 2x ha voltam részeg. /De az annyira minimális volt, hogy a mozgásom tudtam koordinálni, tisztán beszéltem még/

18/l

2012. szept. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
14 évesen, haverokkal, nagyon kiütöttem magam.
2014. márc. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!