Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, mikor ittatok...

Kamaszok, mikor ittatok életetekben alkoholt, mikor voltatok először részeg és hogyan?

Figyelt kérdés
kort, nemet is írjatok
2011. dec. 13. 10:17
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Azt kifelejtettem, hogy 15L
2011. dec. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Engem is megkínáltak már egész kicsi koromban,persze mindig csak kb. fél kortyot ittam.

Igazán részeg még soha nem voltam, inkább olyan fordult elő,hogy szédültem/fájt a fejem.

16/L : )

2011. dec. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

13/L :))

de annyira "kiütve" még nem voltam és nem is szeretnék lenni. Persze ez ritka hogy alkoholt fogyasztook

2011. dec. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Spiccesen kb.11-12 évesen voltam először, 13 évesen néha már ittam sört, mert adtak itthon, 14 évesen már a haverokkal vodkáztam, most 15 éves vagyok, és marhára nem érdekel a pia, pedig nem egyszer voltam már részeg. Egy hogy nem nagyon bírom, tehát rosszul leszek ha sokat iszom, kettő hogy nagyon drága, meg néha egy kis sör, aztán annyi. Elég nekem hogy cigizek, nem akarok még inni is. Egyébként imádom amikor a szülők itt kémkednek.
2011. dec. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

életemben először? jézus, hát kb 8 évesen bort :D persze csak egy kortyot kb :)

először részeg? 13évesen, edzőtáborban :DDDD kb 10x 3dl capirinha :D és 2 doboz sör :D

18L

2011. dec. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:

Először 15 évesen ittam szilveszterkor, részeg nem voltam, csak becsíptem. Utána 2 évig semmi, és 17 évesen meg már rendszeresen a bulikon. Az első részegségemre nem emlékszem :))


22/L

2011. dec. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

nekem már kb. 8 éves koromtól adtak inni, sört, bort, pálinkát,pezsgőt, vodka, metaxa, becherovka..mindből egy-egy kortyot.. annyira nagyon készen h nem tudtam magamról majdnem detox lett belőle 8-os ballagásom után volt, amikor ünnepeltük h elballagtunk.. azóta párszor voltam csak berugva..de tudtam magamról, de általában nem szoktam csak annyit iszok, hogy épp jól érezzem magam.

16/L

2011. dec. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

részeg még nem voltam,majd talán szilveszterkor.

14/L

2011. dec. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
90%

Bár már én sem tartozom a kamasz kategóriába, azért leírom, ha érdekel.

Arra, hogy mikor ittam először alkoholt, nehéz lenne válaszolnom, mert ugyanúgy, ahogy sokan itt írják, én is megkóstolhattam mindenfélét már kiskoromban is.

Persze ez a kóstolás kimerült abban, hogy beledugtam a nyelvem hegyét és ennyi :).

Részeg életemben először 14 évesen voltam, egy barátnőm szülinapján felmentünk többen egy lányhoz, ahol végigittunk és össze-vissza kevertünk mindenféle italt.

Na, akkor úgy kellett hazavinni és utána több, mint két évig alkoholra sem bírtam nézni.

Aztán 17 éves koromtól bulikba, koncerten már fogyasztgattam alkoholt és persze azóta is teszem.

Hazudnék, ha azt mondanám, hogy csak egyszer-kétszer estem át a ló túloldalára, de azért többnyire csak annyit iszom, amíg enyhén spicces nem leszek.

L/24

2011. dec. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Én 16 évesen voltam részeg először, Hubertus-oztunk, meg vodkáztunk, általában ZP-ben. Ez tartott egy nyáron át, utána még iskola időban nagyobb bulikban. 18 és 19éves korom között talán, ha kétszer voltam részeg, de mindig rosszul is lettem, és most már több, mint egy éve egyáltalán nem iszom alkoholt, minimális mértékben sem, mert nem bírom. Tavaly ősszel már 3-4dl bortól egész éjjel hánytam.

20L

2011. dec. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!