Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasok! Mi volt az a sztori...

Kamasok! Mi volt az a sztori ami az életetekben a legcikibb volt?

Figyelt kérdés
Nekem az volt, hogy mivel focizom egy kispályás meccsen (szabadban) nem volt időm már kimenni a WC-re így kimentem a pálya szélére és, hogy ne legyen olyan feltűnő letérdeltem. Elengedtem magam és mikor észrevettem, hogy egy csapat 14 év körüli csaj közeledett akkor már rég késő volt. LL sztori volt. 16/F

2012. ápr. 6. 20:16
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is egész gyűjteményem van az ilyen sztorikból.

pl:-Az egyik legcikibb az volt,amikor két barátnőmmel a sulinkhoz közeli patak mellett sétáltunk az utcán és a barátnőm át akarta dobni nekem a patak túlsó felére a tornacuccom de a cucc beleesett a patakba és elkezdett menni a vízzel.Erre én a másik barátnőmmel megpróbáltuk kiszedni miközben röhögőgörcsöt kaptunk.Volt a patak fölött egy vékony cső és arra rákapaszkodott a barátnőm ,de közben én is így egymáson kellett feküdnünk mert ha leszállunk egymásról beleesünk a patakba.Hozzáteszem,hogy nekműem még aseggem is kilógott mert nagy volt a nadrágom.Mikor röhögések közepette leszálltam a barátnőmről,hogy elérjem a cuccost beleestem a vízbe :P

A legcikibb az volt,hogy ezt az egészet végignézte kb 10,15-16 éves fiú

-Egy másik eset:Suliban szarul éreztem magam,mert hasmenésem volt,erre tesiórán mindenféle "mutatványt" kellett végeznünk én meg valami furcsát éreztem a bugyimban.Titokban kimentem WC-re és észrevettem ,hogy szó szerint beszartam(ez még kb 3 éve történt)

-Egy újabb ciki sztori:Alsós voltam és a mászókán ültünk a barátnőmmel,amikor a seggemben éreztem valami szúró érzést,Szinte biztos voltam benne hogy szálka ment bele.Bekéredzkedtünk a terembe,és megnéztem,hogy tényleg szálka ment-e a fenekembe.Csakhogy nem igazán láttam a hátsóm,ezért megkértem a barátnőmet,hogy nézze meg mi az erre ahogy a teremben kilógó seggel álltam bejött a terembe az egyik fiú osztálytársunk mi meg ijedtünkben egymásra dőlve beestünk az asztal alá.Szerencsére a fiú nem látta meg hogy nem volt rajtam félig nadrág.

-Még általánosban az volt a mániám,hogy az ajtó tetején csimpaszkodva hintáztam,de a folyosót,ahol a tanárok jöttek pont takarta az ajtó.Egy ilyen alkalommal teljes erővel himbálóztam és akkor hirtelen elém jött az ajtó mögül az ofő.Kb 2 centin múlt,hogy az arcába nem rúgtam,és kivel megijedtem,mikor leugrottam majdnem ráestem

-Volt még egy nagyon ciki sztori:Barátnőmmel kimentünk a közeli játszótérre éás nem hitték el,hogy fel merek állni a buszmegálló tetejére.Erre felmásztam rá,és elkezdtem énekelni.Mikor a játszóra néztem láttam hogy két nem sokkal fiatalabb lány minket néz és röhög rajtam,kezükben volt a telefonjuk.Erre a barátnőm mondta,hogy biztos lefotóztak,erre én odamentem hozzájuk(a két ismeretlen csajhoz) hogy azonnal töröljék ki a fotót mert féltem hogy akinek megmutatják a képet az megismer erre kiderült,hogy le sem fotóztak. :S


14/L

2012. ápr. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

huh, hát sok van, ami most eszembe jut:


- A múltkor fizika óra közepén a tanár elkezd minket kérdezgetni az előző anyagból. Az első padban ültem, a tanár meg a tábla előtt mászkált. Matattam a rotringommal, amikor feltett egy kérdést, amire pont tudtam a választ. Gyorsan felkaptam a kezem, és már kezdtem is a mondatot, csakhogy a kezemben maradt a rotring, és ahogy felcsaptam a kezem, kirepült belőle. A tanár pókerarccal megvárta, amíg leesik a tanári asztalra (pár centin múlt, hogy fejbe vágom vele). A mellettem ülő csaj visszaadta a rotringot, énmeg csak rögöhtem, RÁADÁSUL a tanár egy másik gyereket szólított, hogy válaszoljon a kérdésre.

- Szlovák órán önálló feladat volt, énmeg így írogatás közben elkezdtem magamban énekelgetni ("Árivedercsiámóre...") aztán vhogy felnéztem, láttam, hogy mindenki engem néz és hirtelen nem tudtam, miért. xD

- Még nyáron, mikor voltunk nyaralni, mamámmal voltunk az abcben. A kasszánál pakoltuk be a cuccainkat a táskánkba, közben mellettünk egy német pasi egy dobozba pakolta az ő cuccait. Elvette az orrom elől a wc papírt, mire én kivettem a dobozból, és odaraktam a mi cuccainkhoz, aztán mikor visszavette, elkezdtem rángatni a kezéből, aztán mamám felhívta rá a figyelmem, hogy az nem a miénk. Szegény pasi, meg csak röhögött.

- Osztálykiránduláson Gyomára mentünk, odafelé részben metróval is mentünk. Felültünk a metróra, mentünk egy megállót, és ugye kinyílt az ajtó, én meg ott álltam előtte, és lazán kisétáltam, közben még 2 megálló hátra volt. Az osztályfőnököm majd szívbajt kapott, a többiek meg néztek, hogy mi a rákot csinálok, végül visszarángattak és a következő két megállóban fogták a kezemet :D


Barátnőmmel történt, de én jót röhögtem rajta:

Hazafelé sétált a nővérével, az egyik sarkon elkezdett neki mesélni egy sztorit, de pár lépés után a nővére visszafordult, és szólt neki, hogy ottfelejtett vmit, de barátnőm nem hallotta meg és sétált tovább. Végigvonult a főúton, közben vagy fél óráig magában pofázott, meg röhögött és nem értette, miért néznek rá olyan furán a buszmegállóban.

2012. ápr. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 pekkerke válasza:
28%
hu az előző válaszadó sztorián akkorát röhögtem ami velem törtönt azt el nem mondom
2012. ápr. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

neon.hu--> lőjetek le!

ajánlom ha nem ismered. xd

2012. ápr. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Hát vannak nekem is jócskán sztorijaim.

Egyszer kinn nyaraltunk külföldön, egy 4csillagos hotelben. Maga az épület nem volt valami újépítésű épület./20-30 éves lehetett de belülről szép volt/ Megyünk be a főbejáraton /ilyen nagy faajtó/ Ahogy bementem beakartam csukni de nem akart valamiért becsukódni így álltam felette perckeig hogy miért nem bírom becsukni mikor becsukódott /automata volt/.

Aztán felmentnk a szobába. 5.en volt a szobánk mentünk volna le a 0.ra /enni/ aztán kiszálltunk a 4.en mert azt hittük hogy ott vagyunk /beszállt a liftbe az egyik alkalmazott/


Meg nekem az szokott a mániám lenni hogy beviszem suliba a tesicuccom hét elején aztán pénteken hozom haza. Láttam egyik reggel hogy fél pár tesi cipőm ott van az ágyam mellett. Mondom hát biztos a futó cipőmet vittem be így otthon hagytam.Aztán tesin nem találtam az egyik pár cipőm-ami otthon volt- így utcai cipőt vissza vettem. /ez feltünt a tesi tanárnak/ És így kérdezi a tanár hogy: hol van a cipőm? mondom neki benn az öltözöbe az egyik a másik meg otthon. Enyhén röhögött mindenki. Utána a többiek futottak én labdát fújtattam a tanárral. Adogadtam a labdát neki ő fújta. Mikor megszólalok: anárúr ezt is oda vigyem? Ez nem lapos csak olyan dombormű.


Meg egyszer övvizsgán /küzdősportolok/ állunk szépen övfokozat szerint /az volt az első vizsgám/. Mikor megszólal a vizsgáztató: Sorolj harcművészeteket! Mire én: Ninja...


Meg rendszeresen kell járnom kórházba kontrollokra. Pont dec.6.án voltunk. /felnőtt osztályon/

Odamentem a főnővérhez: Ide nem jön a mikulás? /ezt így 17 éves fejjel/

ő: nem hiszem

én: bekellett volna a főorvost öltöztetni mikulásnak ha már nem jön...


meg egyszer beszóltam az egyik osztálytársamnak hogy te egy elektromos gyerek vagy...! /ez az elektromos gyerekpásztor kifejezésből jött/ aztán bepörgött /ott hülyült/ néz így rá a tanár aztán így megszólalok: interaktív gyerek /a hiperaktív helyett/

2012. ápr. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Tecsoba nézztem az okos telefonokat és nagyon kellet pukiznom(:$) amikor a kis srác neki ment a popsimnak és megtörtént ebbe az a legcikibb hogy ott volt a biosz tanárom is a soron. :P
2012. ápr. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
87%

Beszélgettünk a kinek ki tetszik témáról és egyszer csak elkezdi egy osztálytársam:

- Én már tudok a Ritásról.

Erre én : Mi van??? Arról meg hogy tudhatsz? Elmondta hogy tetszel neki?

Erre ő : WTF???? Te mondtad hogy Ádámnak bejön Rita! Ezért mondtam hogy tudok a Ritásról.


Milyen jó barátnő vagyok XD


Sétélok egy haverommal a moziban és ő egyszer csak elkezd sietni én meg futok utána bemegy egy szobába én meg benyitok és elkiálltom magam: Hááááá!

A fiú vécé volt...


Megyek a vécék felé a barátnőmmel egy áruházban. Bemegyek, a barátnőm eltűnt valahova, kiáltozok, kezet mosok majd kimegyek. Ott állt az ajtó előtt és röhögött. Hagyta hogy bemenjek a fiú vécébe. XD Mázli hogy nem néztem szét mert valószínű voltak bent mások is. :D

2012. ápr. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Közelgett az osztályfényképezés és a barátnőmmel beszélgettem erről. Mondtam, hogy ".. és olyan igazságtalanság, mert mindig a legrosszabb egyéni képet választják ki rólam, az osztálykép pedig mindig túl sötét vagy világos, elmosódott arcok egyszóval baromi rosszak a képek és még drága is..." akkor jutott eszembe hogy a barátnőm szülei a fotósok minden évben...



Ültem a buszon anyukámmal hátul, ahol egymás mellett kb. 5 szék van. A jobbomon egy ismeretlen pasi ült, balomon pedig anya. Ettem ilyen kis fornettis pogácsákat, miközben nagyban magyaráztam valamit. Megjelent egy szúnyog és elkezdtem összevissza csapkodni, miközben a pogácsa a mellettem ülő pasi ölében landolt.... faarccal adta vissza "ez a tiéd"... :))

2012. ápr. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
37%

térdelve hugyoztál? na én még ilyet nem láttam soha

ám fiú vagy, abba tudod hagyni bármikor

2012. ápr. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:
89%

Nekem az volt amikor bálon egyik fiú gyújtja a kezét h táncolok? én megfogom a kezét majd ő kérdezi nem gondoltam komolyan ...azt akarta h egy másik fiúval táncolja

törin a tanár int h menjek ki...ki megyek mire ő mondja nem engemet akart kihívni

2012. ápr. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!