Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasok! Mi volt az a sztori...

Kamasok! Mi volt az a sztori ami az életetekben a legcikibb volt?

Figyelt kérdés
Nekem az volt, hogy mivel focizom egy kispályás meccsen (szabadban) nem volt időm már kimenni a WC-re így kimentem a pálya szélére és, hogy ne legyen olyan feltűnő letérdeltem. Elengedtem magam és mikor észrevettem, hogy egy csapat 14 év körüli csaj közeledett akkor már rég késő volt. LL sztori volt. 16/F

2012. ápr. 6. 20:16
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Úgy térdelve, hogy két térden voltam és elővettem. Mivel ha álltam volna az elég feltűnő lett volna.
2012. ápr. 22. 15:24
 22/29 anonim ***** válasza:
87%

Anyum eltörte a kezét és a lábát, ezért bementünk a kórházba. Ott meg kellett adnom a telefonszámomat az orvosnak. Egy másik nap, amikor mamámmal a kórházban vártunk, hogy vége legyen a műtétének, megcsörrent a telefonom. De nem tom mi baja lehetett, de azt írta ki, hogy "apa hív". Én felvettem és nyugodtan beleszóltam, hogy: szia! Erre ő elkezdett valami számokat meg színeket mondani nekem. Erre én: Miiii? Én ezt nem értem! Átadlak mammának, majd neki mondd ezeket! Oké, át is adtam neki, ő meg kb. 5 perc múlva, amikor letette, közli velem, hogy az orvos volt az! Én meg simán letegeztem+a beszélgetés. xD ^^

akkor: 13/l

2012. máj. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
94%
Elmentünk a haveromékhoz szívni egy kis zöldet és el ment az áram ezért gyertyával világítottunk és nekem annyira kellett röhögnöm hogy mezítláb ráléptem egy gyertyára és elestem ezért eltörött a kezem :D .
2012. jún. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
51%

LL sztori ,mi??

az a Szent Johanna Gimiben van:DD

2012. jún. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
utolsó xddd úristen...az LL sztorik azok nem csak a Szent Johanna Gimiben vannak, valóban léteznek, és minden újság is, amit az író beleírt, csak az szereplők valótlanok, egyébként minden más dolog, amit megemlít, az létezik. Eleinte csak az IM-ben voltak benne, majd később feltették mindet a neon-ra (neon.hu)
2012. júl. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
82%

Tobb eves kerdes,de ha nem haragszol,valaszolok:D

- Foci oran nyugalmasan ettem,vegig. Erre a tanar megszolal,hogy hagyd mar abba az evest. Hevesen magyarazkodtam,hogy szunetben nem volt idom,meg ha nem eszek,rosszul lehetek. Kiderult,a mogottem levonek mondta.

- Elmentem egy szorakozohelyre a kedvenc bandam koncertjere. Eloszor jartam a helyen,es nagyon magabiztosnak akartam tunni. A bejarat elott allt egy ember,olyan hivatalos szemelynek tunt. A kezebe nyomtam a jegyet,es magyaraztam,hogy jo estet,az xy koncertre jottunk(baratnommel voltam). A pasi kozolte,hogy nem itt kell mutatni a jegyet. Kozben mindenki rajtunk rohogott.

- Van meg egy nagyon gaz,azt max.privatban irom le.

2014. aug. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:

Mentem vásárolni de csak a pultnál jutott eszemben hogy egy fillér nincs nálam és mindent vissza kellet vinnem

12/f

2017. jún. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
Velem az történt hogy osztály kiránduláson voltunk és a táskámban véletlenül menne volt egy top és kiesett és még a mögöttem lévő fiúk rá tapostak utána meg azt mondták hogy égő amit meg is értem. Én utána egy hétig nem tudtam aludni mert csak arra tudtam gondolni.
2022. febr. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Még régebben történt, hogy nagymamámmal elmentünk vásárolni, beálltunk a kasszánál a sorba, én még visszaszaladtam valamiért. Amikor visszaértem oda mentem vissza, ahoz mamám addig állt, bedobtam a cuccot a kosárba, és megpróbáltam kivenni a kosarat a kezéből, hogy ne neki kelljen cipelnie. Csodálkozva érzékeltem, hogy nem adja, mire elkezdtem erősebben rángatni, de csak nem sikerült kivennem a kezéből. Amikor már egy ideje folyt a harc, mamám már az ajtóban állt, és kiáltott vissza, hogy " Gyere xy, mennünk kell haza!" Ekkor vettem észre, hogy egy idegen néni kezéből próbáltam kirángatni a kosarat.. :(
2023. aug. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!