Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az én helyemben mit tennétek?...

Az én helyemben mit tennétek? Haragudnátok a legjobb barátnőtökre?

Figyelt kérdés

Idén kezdtem a gimit és pár lánnyal nagyon jóban lettem,a legjobb barátnőim lettek.Az egyikőjüknek van egy öccse,aki egy évvel fiatalabb,mint mi.

Tény,hogy nagyon jól néz ki,de élőben alig láttam.

Elvittek nemrégen síelni és akkor elég sokat dumáltunk,mert a barátnőm egész nap a szobába ült szinte.Szóval napközben az öccsével voltam lényegében és kicsit megtetszett.Akkor azt hittem,hogy elmúlik a dolog,ahogy hazaérünk,de nem.

Minden nap ott vagyok náluk szinte(a többi barátnőm is jön) és rengeteget hülyéskedünk az öccsével,utána egész este beszélgetünk Facebookon.

Ő szeretne velem találkozni kettesbe,de félek.Itt van az,hogy fiatalabb nálam (bár érettebb,az biztos),már járt néhány lánnyal,én még senkivel,nem is csókolóztam soha és a legjobb barátnőm testvére.De nagyon tetszik és nem tudom,hogy mit csináljak.Félek,hogy a barátnőm megharagudna és akkor vége lenne a barátságunknak.



2013. márc. 5. 15:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
87%

Nem akarlak megbántani, de most kezdted a gimit és ezek a " kapcsolatok " nem tartanak olyan sokáig, mint képzeled. Miért vagy benne biztos, hogy tovább tartana?

Utolsó: kevés ilyen ember van, mint a húgod :-)

2013. márc. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
87%

Felnőtt fejjel sem tudhatja az ember, hogy amikor belemegy egy kapcsolatba az meddig fog tartani, de senki sem úgy indul neki, hogy 1 hónap múlva szakítanak.:)


A húgom ritka erős ilyen szempontból, mindig ki áll az elvei mellett. Volt olyan is, hogy nagyon vonzódtak egymáshoz egy másik fiúval, de a srácnak barátnője volt, úgyhogy amikor megpróbálta megcsókolni a fiú, akkor ő ellenállt és azt mondta, hogy amíg barátnője van eszébe se jusson ilyesmi. A srác nem szakított a barátnőjével...:) Csodálom ezért, én nem biztos, hogy ilyen erős tudnék lenni mindig.:(

2013. márc. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

de miért haragudna a barátnőd?

nem vagyok nő, de semmilyen ok nem jut eszembe, miért haragudhatna.

2013. márc. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én voltam ilyen helyzetben, csak a barátnőmnek bátyja van. Ő nem haragudott meg egyikünkre sem, sőt, elképesztően örült, csak a kapcsolatból nem lett semmi végül.:) Szerintem dumáld meg a barátnőddel az egészet.:D
2013. jún. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Fizikiwi ***** válasza:
Mondd el a barátnődnek. Ha neki fontos az hogy te boldog legyél, és nem haragszik meg, akkor a barátnőd. Ha mérges lesz stb, akkor nem a barátnőd. Beszélj vele és kiderül!
2016. júl. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Katona Dius ***** válasza:
Nekem egyik barátnőm belezúgott öcsémbe, ott kicsit nagyobb volt a korkülönbség, 4 év. Kérdezte barátnőm, zavarna-e, ha ráhajtana öcsémra. Mondtam, hogy nem, majd a srác eldönti akar e valamit tőle, de engem nem zavar, ha össze is jönnek. Végül öcsém nem akart tőle semmit.
ápr. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!