Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 11-12. -es középiskolások, mi...

11-12. -es középiskolások, mi a véleményetek a kisebb iskolatársaitokról?

Figyelt kérdés
Jófejnek tartjátok őket, vagy lenézitek őket, vagy hogy viszonyultok hozzájuk? Pl. a 9.-esekhez, vagy ahol van 7. 8. osztály azokhoz is.
2013. ápr. 30. 23:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Mekkora béna vagyok én a saját osztákyomat írtam bocsi.

Kisebbek egy része elég szemtelen, nincs velük kimondottan kapcsolatom. Van pár fiataéabb akit ismerek iskolán kívülről. Tudják mi a rend nem ülnek az udvaron a helyünkre és lassan kezdik megérteni, hogy a lányokat előre kell emgednimaz ajtóban.

2013. máj. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Néha végig nézek a 9.-eseken, és megkérdezem magamtól: Mi is ekkora "nyomik" voltunk?...
2013. máj. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
Az attól függ, hogy milyen a magatartásuk és hogyan viszonyulnak a nagyobb diákokhoz illetve a tanárokhoz.
2013. máj. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
Nálunk szinte csak nagypofájú 7-8.-osok vannak. Attól kezdve, hogy úgy viselkednek veled, mintha kosz lennél a cipőjük talpán, odaállnak eléd, hogy takarodjál innét, és olyan hangon és stílusban beszélnek, hogy az felháborító. Kis isteneknek hiszik magukat. Gondolkodtam már sokszor azon, hogy vajon mi is ilyenek voltunk-e, vagy esetleg más osztály az évfolyamban, de nem. És most sem vagyunk ilyenek. Egyszerűen ennyit számít ez a pár év különbség. Sokkal jobban hasonlítunk a nálunk pár évvel idősebbekre, mint ránk a 3-4-5 évvel fiatalabbak. Teljesen más viselkedés, legalábbis itt, és ez még egy jó hírű iskola.
2013. máj. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
Ja, és ahogy valaki már említette, nem hsizem el, hogy nem lehet úgy állni, hogy mások is elférjenek, főleg amikor a szekrényeknél tömörül egy 15 fős csapat csak úgy, ahelyett, hogy 2 méterrel arrébb mennének, és el lehetne tőlük férni.
2013. máj. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Engem irritálnak a 7-8.osok,mert azt hiszik magukról hogy milyen nagymenők... Ilyenkor úgy odamennék és felrúgnám azt a sok sz@rost...
2013. máj. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:

Nagyon érdekes kérdés.

Lenézni nem lehet őket mert valamikor én is az ő helyzetükben voltam olyan téren, hogy én is voltam (5)-7-8-9. osztályos és nekem sem eset jól amikor nagyképűen és lekezelően viselkedtek velem szemben a "nagyobb" (10-14. osztályos) iskolatársaim. Ennek ellenére már manapság vannak olyan kezdő évfolyamosok akiket leginkább "felrúgni" kellene, mert mindenkivel szemtelenkednek és azt hiszik, hogy ők sz..ták a spanyol viaszt!


(Bár tény, hogy vannak olyan még 9-be járó "újak" akik már idősebbek mint néhány 11-12-be járó, mert annyit buktak...)

2013. máj. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:

Ez egy nagyon érdekes kérdés! Miért kellene lenéznünk a kisebbeket? Elöszöris mi az egyes kommentekben hogy "kicsik"?!?!?! Ha belegondolunk akkor mi 17-18-19 évesek vagyunk, ők 14-15-16

Naszóval ennyi erővel egy 13.osztályos számára a 11.osztályos már "kicsinek" számít ugyanúgy ahogy egy 11.osztalyosnak egy 9.osztalyos.... Nemdebár? Ha így vesszük akkor egy nagy hülyeség ez az egész....mert ugye egy kilencedikes átlagban 15 éves, egy tizenegyedikes átlagban 17 éves.....és akkor miért kellene lenézni a "kicsit"? Ezzel az erővel a tizenharmadikos (aki akár 20 éves is lehet) ugyanígy lenéznetné a tizenegyedikest mert ugyanúgy 2-3 év korkülönbség van köztük...én nem nézem le egyáltalán a gólyákat.... Sem a "kisebbeket"....

2013. máj. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

Előző vagyok!

Még annyit hozzá hogy "nyomik" ? Érdekes nagyon....kedveském te 1-2 évvel vagy isdősebb MAX tőlük....és akkor te már olyan nagy felnőtt vagy? Ha meg idősebb vagy mert annyit buktál, akkor meg ne haragudj meg de te vagy a nyomi....-.-

2013. máj. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Amúgy nálunk sem tudnak úgy állni a folyosón, hogy rendesen eltudjak mellettük sétálni...:D


Összességében nincs velük semmi. De úgy el is vagyunk tőlük különűlve.

1-2 olyan 9-10-es van aki ott volt velünk. Viszont a tanárok azt mondták, hogy azt vették észre, hogy sokkal összetartóbb az iskola mint máshol. Pl.: a nagyobbak segítenek a kicsiknek ahol tudnak.

2013. máj. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!