Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 11-12. -es középiskolások, mi...

11-12. -es középiskolások, mi a véleményetek a kisebb iskolatársaitokról?

Figyelt kérdés
Jófejnek tartjátok őket, vagy lenézitek őket, vagy hogy viszonyultok hozzájuk? Pl. a 9.-esekhez, vagy ahol van 7. 8. osztály azokhoz is.
2013. ápr. 30. 23:38
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem vagyok már gimis, mert 23 éves vagyok, de anno nem volt bajom a kisebbekkel... mondjuk elitebb gimibe jártam. Egyik sem volt kifejezetten rosszindulatú vagy balhés vagy neveletlen... mondjuk néztem nagyokat, amikor az 5.-esek whiskyt meg cigit vittek be 1x suliba (8osztályosba jártam), meg amikor vmi 9.- es vagy 10.-es srác öngyújtóval meg baltával szórakozott ön- és közveszélyesen. De hála a jó égnek nem volt dolgom közelebbről mocskos szájú, neveletlen, lökdösődő, beképzelt példányokkal.
2013. máj. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!