Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van itt esetleg olyan tini...

Van itt esetleg olyan tini anyuka aki megszülte a babát? Hogyan boldogultatok?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok.6 hetes terhes! Egy évem van még az iskolâbòl. Nem tudok dönteni. Szívem szerint meg akarom tartani a babàt de az eszem màst mondd. Mivel még munkahelyem nincs. A csalàdom segìtene és a pàrom is mellettem àll! Csak nehèz lenne.
2013. aug. 23. 15:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
92%

A helyedben nagyon gyorsan elkezdenék tanulni és az őszi időszakban letenném az összes tárgyat. Kell osztályozó, de ugyanazt kell oda tudni, mint érettségire.

Persze ez csak akkor menne, ha nem az utolsó évre hagyod a tanulnivalót..


Én 1 hónap alatt készültem fel 4 tárgyból, szinte 0 tudással..

2013. aug. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Hétfőig kell eldöntenem! De azt hiszem már tudom mi lesz a döntés! :) Nagyon szeretném ezt a babát és szerintem is meg lehet oldani mindent!!! :)
2013. aug. 23. 17:25
 13/17 anonim ***** válasza:
88%

Örülök,hogy így döntöttél :) Sok boldogságot nektek és gidd el,nagynkalandban lesz reszed,amit soha nem fogsz.megbanni :)

6os voltam.

2013. aug. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
57%
Őszire már nem hiszem, hogy mehetsz mert nyár végén vannak az osztályozók általában. Bár lehet a kedvedért kivételt tesznek. Viszont érdemes lenne előrehozotatt tenned, még ha csak infóból is, annyival kevesebb maradna év végére.
2013. aug. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
48%
Azért gondold bele milyen lesz a babának. Érettségit is halasztanod kéne, érettségi nélkül, munka nélkül... Szerintem nagy felelőtlenség lenne így a vaktába gyereket vállalni
2013. aug. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Senki nem monrta hogy nem lenne meg az érettsègim mivel be tudom frjezni az èvet. Utâna pedig Németországba költözünk apukàmhoz!
2013. aug. 23. 23:02
 17/17 anonim válasza:

Kedves Anyukák, illetve leendő Anyukák!

Szakdolgozati kérdőívem kitöltésével kérem segítsék munkámat, hogy jobban megismerhessem a 18 éven aluli kismamák terhesgondozását!

Ha 18 éves kora előtt szült, vagy fog szülni, legyen kedves, szánjon 5 percet és pár kattintást a kutatásomra!

Köszönöm szépen!

- Egy leendő szülésznő -


[link]

2016. jan. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!